Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia x2-02 készülékemet...

A Nokia x2-02 készülékemet vissza állítottam teljes gyári visszaállításra, és azóta a mem. Kártya jelszót kér, de miért?

Figyelt kérdés
És, hogy bírnám feloldani? Esetleg vki tudja, h van-e vmi gyári beállítású mem.kártya jelszó és, h az mi is lenne? Eléggé fontos lenne nekem, h hozzá férhessek a kártyámhoz, szinte minden adatom azon volt, és most még a névjegyzéket sem engedi olvastatni sz.gépen se!!! :(

2013. szept. 30. 12:06
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
nekemis ugyanez a problémám volt vamikor miután visszaállítotam a telót, gyáriba a SDkártya valamilyn jelszót kért. újat kellet vegyek.De ezt csak nokiáknál észleltem azt tanácsolom: vegyél egy újat és legközelebb mielőtt vissza állítod a telefont gyáriba vedd ki a Memória kártyát!. )
2013. szept. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Hát épp vennék én egy újat, de a problémámat nem oldja meg, h minden adatom azon volt! :(

És egy csomó tel. számot vissza se bírok, h szerezni, ha csak fel nem hívnak egyes illetők, ami ritka...!

2013. szept. 30. 12:37
 3/22 A kérdező kommentje:
Szóval tényleg fontos lenne vmilyen egyéb megoldás, legalább az adatok kimentésére vhogy, vmilyen megoldás nincsen?! :(((
2013. szept. 30. 12:38
 4/22 anonim ***** válasza:
2013. szept. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, de ennyire meg nem tudok angolul, a fordító meg linkestül nem fordította le! :(
2013. szept. 30. 15:55
 6/22 A kérdező kommentje:
Annyit értettem a linkből, h ez amit ajánlanak symbanianokra van, az enyém sima series 40-es készülék! :(
2013. szept. 30. 15:57
 7/22 anonim ***** válasza:
Mert szerinted az S40 az mi? Az is Symbian...
2013. szept. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Mióta? :D Az már bocsika, de Series 40, a kettőjüknek semmi közük egymáshoz! Jó is lenne!

[link]

2013. szept. 30. 18:18
 9/22 anonim válasza:
A Nokia x2-02nek nincs Operációs rendszere
2013. szept. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Komolyan, minek szólnak egyesek hozzá a kérdésemhez, ha fingjuk sincs az egészről, de még csak nem is tartozik a témához???


"hogy az S40-es menürendszer is az évek (évtizedek?) óta megszokott módon épül fel"

[link]


A S0-es felület mi a fészkes, fene szerinted kedves előző hozzászóló, h ha nem op. rendszer???

[link]


De köszike a sok offolást, és a tudatlan okoskodásokat!!!

2013. szept. 30. 23:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!