Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia x2-02 készülékemet...

A Nokia x2-02 készülékemet vissza állítottam teljes gyári visszaállításra, és azóta a mem. Kártya jelszót kér, de miért?

Figyelt kérdés
És, hogy bírnám feloldani? Esetleg vki tudja, h van-e vmi gyári beállítású mem.kártya jelszó és, h az mi is lenne? Eléggé fontos lenne nekem, h hozzá férhessek a kártyámhoz, szinte minden adatom azon volt, és most még a névjegyzéket sem engedi olvastatni sz.gépen se!!! :(

2013. szept. 30. 12:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Symbian S40 platform (hivatalos nevén Symbian Series 40). Az egy dolog, hogy a mobilaréna oldalán nem Symbian-nak van feltüntetve...

Mivel a "Symbian Ltd." fejlesztette, így róluk kapta a nevet. A legelső rendszer is, amit kiadtak, az már Symbian volt. A Symbian az nem csak az okostelefonok operációs rendszere volt, hanem a régebbi készülékek zárt rendszere is (A mostani nyílt Symbian op.rendszereket a Symbian Foundation fejlesztette).

De ha úgy gondolod, a Symbian fejlesztőinek írhatsz, hogy ők nem tudják jól ;)

2013. okt. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Kösz a bőséges választ...kezdjük ott, h ez sem volt kérdés, de no comment, bocs, h reagálni mertem, h a series 40es is op.rendszer, de tökre igazad van, és nagyon okos vagy a további felesleges offolást illetően.

Ha elolvastad volna mind össze annyit írtam az eddigi egyetlen értelmes válaszolónak, h amit írt linket és ott javasoltak, az symbanianos készülékekre van. A series 40es meg nem támogatja..., mire tovább leálltak okoskodni, h az x2-nek nincs op.rendszere se stb. De ess csak nekem, és reagálj vmi olyat, ami mint már írtam nem volt kérdésem!!!

Itt tényleg ennyire sok a hülye, h csak arra nem bírnak reagálni, ami kérdezve van??? Tisztelet a kivételnek!!!

2013. okt. 1. 22:51
 13/22 A kérdező kommentje:

Végezetül, tök mindegy az is, h kik fejlesztették...a Nokia hivatalos oldala is, oprendszernek Series 40-est ír leírásnak, nem pedig azt, h symbanian series 40!!!

És, h utána mit fejlesztettek tovább, és mi lett, az is más tészta, attól még a series 40 tudása sose volt egyenlő a symbanian - okos telik- tudásával. Ennyi!

2013. okt. 1. 22:55
 14/22 A kérdező kommentje:
Ja, és majd talán te írj be a mobil arénásoknak is, meg a nokiásoknak is, h mi az, h Seris 40esnek nevezik csak, ahogy azt én is mertem tenni!
2013. okt. 1. 23:30
 15/22 anonim válasza:
#11 milyen Symbian-rol beszélsz a nokia X2-02nek nincsen operációs rendszere. egy egyszerű java telefonrol van szó. nézd a linket [link] xD
2013. okt. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Te tényleg ilyen sügér vagy a másik hozzászólóval együtt???

A Nokia x2-02 nem egyszerű java teli!!! Series 40es oprendszerrel rendelkezik!!! A Series 40 op.rendszer, pedig nem okos telefon, és nem egyenlő a symbanian rendszereivel!!! Komolyan mondom az agyam eldobom a sok okostojáson!!!

2013. okt. 15. 10:22
 17/22 A kérdező kommentje:
Ez nem egy ezer éves készülék...és tán amíg élt a nokia cége, addig a nokia cég is már ezer éve nem gyártott egyszerű java teliket, még a legbutább készülékbe is betették az s40 op.rendszert!!!
2013. okt. 15. 10:25
 18/22 A kérdező kommentje:
A telefonguru meg alaposan elírta, a műszaki adatokat!!! Nézd meg a mobilaréna tesztjét!!!
2013. okt. 15. 10:27
 19/22 anonim válasza:

Series 40, gyakran rövidíthető S40, egy

szoftver platform nem operációs rendszer a #11 válaszoló a s60,s60v1,s60v2,s60v3, stb. gondolt. ) kíváncsi lennék végülis mi lett a mem. Kártya sorsa?.

2013. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Series 40 op.rendszer: [link]

A mem. kártya mivel csak arra nem kaptam használható választ szervizektől se, ezért ment a kukába! :(

2013. okt. 15. 11:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!