Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia x2-02 készülékemet...

A Nokia x2-02 készülékemet vissza állítottam teljes gyári visszaállításra, és azóta a mem. Kártya jelszót kér, de miért?

Figyelt kérdés
És, hogy bírnám feloldani? Esetleg vki tudja, h van-e vmi gyári beállítású mem.kártya jelszó és, h az mi is lenne? Eléggé fontos lenne nekem, h hozzá férhessek a kártyámhoz, szinte minden adatom azon volt, és most még a névjegyzéket sem engedi olvastatni sz.gépen se!!! :(

2013. szept. 30. 12:06
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
abba igazad van hogy az s40 valamilyen operációs rendszernek sorolható be mert erre kialakított játékok,alkalmazások vannak és Mégsincs operációs rendszer mármint olyan mint a okostelefonoknnál Pl. Symbian,Windows,android,iOS operációs rendszer remélem értesz. én nagyon szívesen segítettem volna mert egykor nálam is ugyanez a probléma jelentkezett miután újraindítottam a telefont.De viszont semmit nem tanáltam erről a neten ami segített volna ezért tanácsoltam azt. h vegyél egy újat.
2013. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Azt én nem is vitattam, h nem úgy op.rendszer, mint amit írtál is...ill. a másik hozzászólónak én is pont ezt írtam, h bakker az nem symbanian, még akkor se, h ha azoknak az "elődjei", vagy ugyanúgy ők hozták létre.

Sajnos én is hiába keresgéltem neten...ezért is tettem fel a kérdést, hátha vki szervizes, vagy profibb szakember ide tévedt volna, ill. hát végül is konkrétan még nem dobtam ki, mert az adatok még mindig kellenének róla, de egy új kártyát már vettem.

2013. okt. 15. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!