Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 920 vagy HTC 8X,...

Nokia Lumia 920 vagy HTC 8X, melyiket vennétek?

Figyelt kérdés

Anyunak vettünk egy lumia 520-t és nagyon megtetszett a rendszer, jobban tetszik mint az Android, föleg hogy nekem a használhatóság a fontos, nem akarok semmit szerkesztgetni, programozni, rendszert feltörni stb.

Azon kívül zenét akarok hallgatni meg netezni, e-mailezni(az fontos hogy jól müködjön) meg youtube videók fel/letölteni és megnézni.

Most egy HTC Desire-m van és szívesen maradnék hü a céghez, viszont tetszik az ingyenes offline navigáció ténye is, hiszen sokat vagyok úton.

(bocs a rövid ü, ö-k miatt, nincs a billentyüzeten)



2013. szept. 30. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Wp be Nokia! Főleg hogy az ms+nokia+wp egybeolvad mostanság. :) szal 920, esetleg ha van pénzed még akkor a 1020!
2013. szept. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sztem tökmind1 melyiket veszed, csak apróbb eltérések vannak, nem észrevehetők, különben tök ugyanaz a 2 teló, egyikkel se jársz rosszul. Az hogy meg WP-ből csak Nokia elvet sose értettem, a htc is tud jó telót gyártani, ezt aláírom.
2013. szept. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A wp esetében a HTC vel nem mint hardverrel van a baj, hanem a szoftveres támogatással. Ok mint wp arra is megvan majdnem mind, de az ms nokia fúzió előtt is a Lumia volt A wp telefon (igaz akkor kezdetben akadt samu is blabla) de mostanra szinte a Nokia van. Az egybemosás után az ms mint wp tulaj+nokia telefon részes ezt fogja nyomatni. Exluziv egyedi appok... A Htc ki fog maradni idővel...
2013. szept. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

920-asom van, úgyhogy én arra szavazok. :)

Az ingyenes navi elég nyomós érv, azon kívül a kamera és a hozzá adott nokia-exkluzív alkalmazások sem rosszak.

2013. okt. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért lényegesen több energiát ölt a rendszerbe és egyedi alkalmazásokba a Nokia (Glance Screen, navigáció, fotós alkalmazások, játékok, stb.), én mindenképp a Lumia 920-at venném meg!
2013. okt. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nokia 925 :) Nem sokkal drágább mint a 920 és sokkal könnyebb. Nekem volt 920-am pár apróság miatt nem tetszett a rendszer (de amúgy atomstabil,akadásmentes) ,viszont majdnem 20 dekás telefon,iszonyat mértékben húzta a zsebemet - a 925 kb.ugyanezt tudja,viszont 20 %-al könnyebb
2013. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell fényezni annyira a Nokiát. Tény h jó telókat gyárt de én akkor is a HTC-re szavazok. (Meg szerintem szebb is).
2013. okt. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah persze,nem rosszak a FELSŐ KATEGÓRIÁS HTC telefonok ,csakhogy : mivel a microsoft megvette a Nokia okostelefon üzletágát mit gondolsz melyik készülék lesz támogatva ? Jelenleg az offline navi (HERE) tudtommal csak Nokiára tölthető le és ahogy hallottam a HTC amúgy is fel akar hagyni a wp8 plattformmal ..
2013. okt. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, a válaszaidből nem nehéz kitalálni hogy Nokiád van, ha HTC-d lenne akkor azt fényeznéd, de tudod még mindig nem győztél meg.

Egy ideig mind2 támogatva lesz, offline térkép meg a HTC-re is van.

2013. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Iphone 5-om van .. De hasznaltam 920-at es szemezgettem a htc 8x-el is ...
2013. okt. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!