Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajándékba szeretnék egy...

Ajándékba szeretnék egy rokonomnak telót, Nokia asha 300 vagy Samsung mini a helyes választás?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy vannak jobb telefonok, de apukámnak lesz, csak nem tudok dönteni, hogy melyiket válasszam. Segítenétek? Köszi!
2013. okt. 1. 14:43
 1/3 Amado atya válasza:
Az Asha 300-ast semmiképp sem! Idióta, félig érintőképernyős, félig billentyűpados kramanc. A cégnél flottában ezt a sz*rt adták, és már a harmadikat adtam vissza, hogy a képernyő érintős része nem reagál, amikor a billentyűzárat akarom kioldani (mert azt ott kell, mint a teljesen érintős Nokiáknál), gyakran lefagy, az érintős rész fent említett hibája miatt a nem fogadott hívások listájába se lehet belelépni. Összességében ez a telefon egy borzalom! :(
2013. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a galaxy mini ugyanúgy borzalom, apukád agyvérzést kapna tőle, jobb ajándék, ha megkíméled ezektől műanyag kutyaszaroktól. Androidos telefont nem szabad venni 35000 forint alatt.
2013. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolső válaszolónak. Szerintem dönts a következők közül. Samsung galaxy mini 2 vagy sony xperia tipo. Ezek már azért nem rosszak és az apukád se fog annyiszor idegeskedni miatta.
2013. okt. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!