Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus L7 vagy Nokia...

LG Optimus L7 vagy Nokia Lumia 520?

Figyelt kérdés

Szerintem a következők miatt jobb,illetve rosszabb a két készülék:

LG "jobb": vaku,segédfény,előlapi kamera,nagy méret-nagy kijfelző.

LG "rosszabb: csak 1 magos processzor.

520 "jobb": 2 magos processzor, ingyenes wifi nélküli GPS.

520 "rosszabb": nincs vaku,led,előlapi kamera,kisebb telefon-kisebb kijelző.

MELYIK VÁLASSZAM? TAPASZLATOKAT írjatok ÉRVEKKEL! Köszönöm!



2013. okt. 1. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

A gps az minden eszközön ingyen van. A navigációs program az már más kérdés, de azt is meg lehet oldani ingyenesen, net nélkül.

Ettől függetlenül a Lumia jobb. L7 helyett vannak jobb androidos telefonok is ilyen árban, ha a WP8 nem tetszene.

2013. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

WP8 nem igazán tetszik. Plusz a windowsphone-ról elég gagyi játékok vannak és a legtöbb fizetős.

Milyen androidosok vannak ugyan ilyen áron?

2013. okt. 1. 17:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Bár a specifikáció alapján jobbnak tűnik az LG, de én a WP8-as rendszer 2016-ig biztosított támogatottsága miatt bátrabban vásárolnék Lumia készüléket! Ráadásul az Androiddal már sokak befürödtek (nem személyes tapasztalat - elég csak a fórumokat olvasni, vagy itt a felhasználói visszajelzéseket), én viszont a WP8-as Lumia 920-amat imádom, amiért gyors, akadásmentes, megbízható és egyedi készülék.
2013. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!