Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia N95 jó telefon? Azzal...

A Nokia N95 jó telefon? Azzal aztán tudok majd villogni?

Figyelt kérdés

Mindenki azzal jön, hogy megveszem asz új iPhonet, 5S és hú de szuper!

De szerintem nem ez a menő. Manapság már mindnekinek ilyen android, IOS meg ilyen telefonjai vannak.

A francokat! Én nekem régi menő telefonom lesz! Az a feltűnő, nem az iPhone 4S!

:)

A Nokia N95 az egy jó telefon volt az idejében emlékszem mikor kijött az igen jó telefon volt.

Lehet manapság már szégyen, de ez az iPhone5S el is így lesz! Majd mikor lesuz már iPhone 9 akkor az 4Sre is azt mondják hogy vacak!


Szóval az N95 jó telefon végül is? Ha azt nézzük magához képest?



2013. okt. 1. 21:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
N97? nekem az a telefon jobban bejön. :)
2013. okt. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

"internetezés. zenehallgatás, filmnézés játék, telefonálás."

Netezni lehet rajta, még wi-fi is van benn (igaz csak b/g) de nem valami nagy élmény, zenehallgatásra és telefonálásra tökéletes, filmezni a kicsi gyenge kijelzőjén nem nagyon érdemes. Játékok vannak rajtaa de csak ilyen régebbi gyengébb játékok de ha az neked elég.

#7 és #8: Persze szerkezetileg okostelefon de a mai okostelefonokhoz képest már nem okos. Mint a hardvere mint a szoftvere a mai világban már nagyon elavultnak számít.

2013. okt. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
#6: Lehet, hogy ez ma már nem tűnik olyan egyértelműnek, de szerintem, mikor az N95 kijött, akkor az akkori IPhone-hoz képest ez a hasonlat jól érzékeltette a tervezési filozófia különbségét. Azóta a számítógépek is elkezdtek a tévék irányába formálódni, a tévék meg a számítógépek felé, így ma már nem ez látszik markáns különbségnek, ez jogos.
2013. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 b95 ***** válasza:
79%

# 12/13:


Az, hogy mi okostelefon az nem viszonyítás kérdése!

Az N95 okostelefon és pont. Még akkor is okostelefon, ha egy mai csúcs Androidos telefon jóval nagyobb számítási kapacitással rendelkezik, az ugyanis csak nagyobb teljesítmény, de nem „plusz tudás”.

2013. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 walk w1th mee ***** válasza:

mindenkinek ios?xd

az iphone nem soknak adatik meg,akárhogyanis.:)

2013. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem szégyen, sőt kifejezetten üde színfolt, hogy vannak, akik még normális telefont használnak manapság.

Ezeknek a telefonoknak még volt stílusuk, nem tucatszámra készültek ugyanarra a sablondesign-ra, mint manapság.

Én egy iPhone-t nem mondanék jobbnak, inkább csak másnak; iPhone-on gyors internetböngésző van, ez tény, ellenben vicc, hogy nincs oldalsó exponáló gomb, bluetooth, témázhatóság, vagy pendrive-funkció. Furcsa, hogy az emberek a "trendiség" miatt inkább lemondanak ezekről.


Egyébként én N78-ast használok, és hogy miért? Mert egyszerűen imádom, baromi jól néz ki, szép a menüje, minden ott van, ahol keresem, és egyszerűen nem is tudnám lecserélni.


"Villogásra, menőzésre" ma már alkalmatlan az N95, de ahogy Te is említetted, 1-2 év múlva már a régebbi iPhone is ciki a trendi emberek szemében.

2013. okt. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 walk w1th mee ***** válasza:
0%

utolsó? te barom vagy.. néztél utánna az iphonenak?

van benne bluetooth,van benne "pendrive" funkció,csak itunessal ami nem is baj..

nagyon ostobaságokat beszélsz;)

2013. okt. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

"Az, hogy mi okostelefon az nem viszonyítás kérdése!

Az N95 okostelefon és pont. "


Az N70-es volt az első deklaráltan okostelefon, bár ezt sokan-mint az N95öt fikázó válaszolók is- elfelejtették már, főleg, hogy a Nokia ráült a babérjaira, és erősen lemaradt a versenyben /de én mindig Nokiás maradok/.

2013. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
29%
A nokia jelenleg a legjobbak között van, nem maradt le semmiféle versenyben.
2013. okt. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
56%
A symbiannal rohadtul le volt maradva, talán most a WP8-al visszajön. /most vetem egy Lumia720-ast a két n95-ös mellé/.
2013. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!