Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia N95 jó telefon? Azzal...

A Nokia N95 jó telefon? Azzal aztán tudok majd villogni?

Figyelt kérdés

Mindenki azzal jön, hogy megveszem asz új iPhonet, 5S és hú de szuper!

De szerintem nem ez a menő. Manapság már mindnekinek ilyen android, IOS meg ilyen telefonjai vannak.

A francokat! Én nekem régi menő telefonom lesz! Az a feltűnő, nem az iPhone 4S!

:)

A Nokia N95 az egy jó telefon volt az idejében emlékszem mikor kijött az igen jó telefon volt.

Lehet manapság már szégyen, de ez az iPhone5S el is így lesz! Majd mikor lesuz már iPhone 9 akkor az 4Sre is azt mondják hogy vacak!


Szóval az N95 jó telefon végül is? Ha azt nézzük magához képest?



2013. okt. 1. 21:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
29%
Igen symbiannal le volt de az már a múlt, már egy jó ideje wp-s telókat gyárt. Lehet h nem csinál qrva nagy tepsiket meg értelmetlenül nagy ilyen olyan 8 magos szuper csili-vili hardverrel ellátott telókat de azért nincs lemaradva, persze ha ezeket az opciókat nézzük természetesen nem ér fel odaáig de semmi értelme nem lenne egy ilyen versenybe szállnia. És ezt droid júzerként mondom, úgy h nem készülök váltani wp-re.
2013. okt. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!