Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mindig kitalálnak újabb jobb...

Mindig kitalálnak újabb jobb és jobb telefonokat? Nem tudok EGYSZER venni egy csúcs szupert, és elvagyok vele 10 évig?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg, mindennél lesz jobb, és nélkülözhetetlenebb.

Régen nem voltak okostelefonok OP rendszerrel.

Ma már nélkülözhetetlen úgy mutatja mindenki.

De most hiába veszek egy tök jó telefont, úgyis 2 év és kijön egy másik, ami MÉG jobban fop tudni, nem 10enx MPes kamerája lesz, hanem 45MPixeles, nem csak netezni lehet majd rajta, hanem kenyeret is vágni, nem csak filmet lehet rajta nézni, hanem csillagokat is.

Szóval értitek. :D

Mindig lesz jobb, és még jobb?

Úgy érzem minek vegyek jó telefont. Jővő májusában bedonak 1 olyan ötletet, ami még fontosabb, hasznosabb, és akkor majd azt fogom mondani, hogy "basszus, miért nem ezt vettem meg?+" Ugye? :)



2013. okt. 2. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Rosszul állsz hozzá. Egy mai csúcstelefonnal 3-4 évig ki lehet bírni, csak okosnak kell lenni. Ha kijön egy újabb, és jobb, akkor mi van? Semmi, mert ott van nálad egy telefon, ami a mai napig mindenre elég.


Saját példám:

Fél éve vettem egy Xperia SL-t. Elvileg már most kevés, viszont nekem tökéletesen elég amit nyújt. Szoftveresen bármit bele lehet buherálni, hardveresen pedig még mindig jól bírja. Persze, tervezem, hogy ZR-re váltanék, de az egyetlen okom erre, hogy így nem kéne külön vízálló zacsi a telefonra, révén igencsak sokszor eshet vízbe a melóhelyen.

2013. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 wp haver válasza:
Hát igen. Most is kijött a Nokiának egy új 41mpx-eles telefonja.De eggyet értek az előttem iróval hogy egy okostelefonnal elehet lenni egy jó pár darabig.De az se mindegy hogy milyen! Ha most veszel egy lumia 520-at vagy egy 720-at vagy egy y300-at (androidos) vagy egy alcatel ot 995 vagy még sorolhatnám,szóval van sok jó meg rosz!TE választasz!:)
2013. okt. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!