Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van információtok afelől,...

Van információtok afelől, hogy a HTC Sensation XE várhatóan mikorra kap Android frissítést?

Figyelt kérdés
Jelenleg 4.0.3 android fut rajta 3.6 sense felülettel (immár 2012. május egy frissítés sem jött ki rá)

2013. okt. 2. 20:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Esetleg ha rootolásra adnám a fejem, akkor melyik romot ajánljátok ?
2013. okt. 2. 20:42
 2/3 MayDay86 ***** válasza:
Xda-n keresgélj vagy google/ htc sensation xe update. De szerintem rootold és rakj fel egy cyanogen romot bár ez az én véleményem.
2013. okt. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
cm-10-20130908-NIGHTLY-pyramid ilyen nevezetűt találtam. Ez jó az én telefonomra? Igazság szerint minél frissebbet szeretnék, 4.2.2 vagy 4.3 androidot. Esetleg a rootolás folyamatáról egy magyar leírást valaki?
2013. okt. 3. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!