Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás előtt állok...

Telefon vásárlás előtt állok szeretnék tanácsot kérni 3 telefon közül nem tudom melyik legyen Samsung S4 Sony Xperia Z1 vagy Iphone 5? Minden választ, indoklást és érveket szivesen vennék!

Figyelt kérdés

2013. okt. 3. 12:46
 1/7 Wadmalac ***** válasza:

Iphone szerintem nagyon nem éri meg az árát, S4 és Z1 hardver szinten gyakorlatilag egyenértékű, de mondok egy döntő érvet: IP58.

:)

2013. okt. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dobzy válasza:
Próbáldd ki mindet döntsd el melyik a jobb nekem sony-m van szerintem szoftveresen nem túl jó a samsungot anyira nem ismerem az iphone-ban nincs sok lehetőség (szerintem) én a helyedben a samsungot venném.
2013. okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 stiw ***** válasza:

Sony Z1. Mert Sony (: Brutál jó a hardvere, végre, végre lecserélték a képernyőt és nem az a csúnya, mint a Z-nél. Bár, a Z sem rossz, de ha összehasonlítod... :)

Én azt venném, de nekem drága. Szóval marad a gyűjtés Z-re:)

2013. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem ezt a telót is nézd meg: LG G2
2013. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wadmalac ***** válasza:

"nem az a csúnya, mint a Z-nél"

? :D

Fogtad már kézbe, vagy csak a teszteket-kritikákat nézted?

Esetleg a fényerejével lehet kötözködni, de hogy csúnya lenne.....ugyanmár. :)

2013. okt. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az s4-et nem ajánlom, fagyós akadós a szoftvere, nem használtam semmi task killert... z1 batárnagy, de jobb a szoftvere, iphone 5... nos ha van pénzed rá, akkor mindenképp az, nem vagyok elfogult , nem akarsz esetleg a nokia piacán is körülnézni?
2013. okt. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat az S4 mellet döntöttem a Z1 külsőre hát mit is mondjak férfias az iphone pedig nem győzött meg:) Remélem beválik ;)
2013. okt. 10. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!