Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segítene nekem választani?

Valaki segítene nekem választani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem az, hogy szerintetek melyik tarifa csomagban legyek/maradjak. Én jelenleg ebben vagyok: [link]



De van egy másik ami jelenleg elérhető: [link]


De nem tudok dönteni.. Mert végül is az újabbiknál 46,5 a percdíj BÁRMILYEN hálózatban, addig amiben vagyok 27,5 hálózaton belül, viszont kívül pedig 59,5.

Nem tudok dönteni, kérlek nézzétek át Ti is és valami érvet is mondjatok. Előre is köszi!



2013. okt. 3. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. A telefonálási szokásaidtól függ. Ha sokat telefonálsz hálózaton kívül, akkor az új a nyerő. Ellenkező esetben maradj a réginél, ha a beszélgetőpartnereid jórésze szintén Vodás.
2013. okt. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Inkább Vodásokkal beszélek, de nézzük át logikusan. Az újban adnak 1GB nete+50percet hálózaton belülre 1 hónapra. Na most Én nem beszélek annyira sokat, szóval az 50 perc elég lenne 1-2 hétig. Nézzük meg a másikat, ahol jelenleg nekem 100MB netet adnak 3000Ft feltöltésért. Drágább a percdíj, de viszont kompenzálják az 50 perccel, vagy nem jól látom?! Éppen ezért vagyok gondban, és nem tudok egyenlőre dönteni.
2013. okt. 4. 23:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha még netezel is - amit a kérdésedben nem említettél - akkor persze, h jobb az 1GB-os csomag az 50 perc szabad telefonálással hálózaton belül. Uis, ha elég az 1GB egy hónapra, akkor a másik 50 percért kb. 2500 Ft-ot kell fizessél hálózaton belülre és kívülre egyaránt.

100MB szinte semmire sem elég. :(

2013. okt. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!