Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy xperia Z-m erősen...

Van egy xperia Z-m erősen gondolkodom, hogy lecserélném egy lumia 920-ra, melyik jobb telefon úgy általánosságban, mert nem tudok dönteni és nem szeretném megbánni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 5. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Én maradnék a Z-nél, vagy azt cserélném le egy Z Ultrára, attól függ, hogy neked az Android vagy a WP a jobb.
2013. okt. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem Lumia 920-asom van már fél éve, és nagyon meg vagyok elégedve, de nem tudnék semmi rosszat mondani a Sony-ról sem. Max a támogatottságról hallottam rosszakat, hogy Sony nem nagyon töri magát a frissítések kiadásán, míg a Nokia / Windows Phone majdnem félévente hozza a main-szoftverfrissítéseket, és ez 2016-ig még biztos így is marad...
2013. okt. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

nálam 920 lenne a nyerő az 100%.De én utálom az androidot magát, szar fagyogat stb.. ilyet az én telom még sosem csinált(lumia).

Viszont annak, aki hozzá van szokva a droidhoz meglehetősen nehéz lesz áttálnia.

Amúgymeg szerintem akkor inkább 1020-ra cseréld :)


De valahol próbálgasd ki , hogy mennyire tetszik maga a wp rendszere. Én abba szerettem bele.(FIFA 14 szinte ugyanazt a menüt használja , mint a wp. Sokan nem szeretik én meg ezt is fél perc alatt megszoktam hiszen olyan mint a telefonom..)

2013. okt. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Maradj a Z-nél, ha ragaszkodsz az Androidhoz és a "Microsoftmentes" telefonhoz, ha wp8-at szeretnél, windows 8 telefonra jó, meg van stílusa. Én maradnék a Z-nél
2013. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Maradj a Z-nél.
2013. okt. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Android állandóan fagy... ment a csere, még nem érkezett meg a Lumia, de sokat várok a WP8-tól, állítólag ezerszer stabilabb rendszer.
2013. okt. 7. 19:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Stabilitásban nem fogsz csalódni, max. 1-2 rétegalkalmazás nem érhető el MÉG, és testreszabhatóság terén is kevesebben nyújt Androidnál, de többet iOS-nél... és a kiszivárgott infók alapján GDR3-as frissítés még több újdonság és hasznos dolog fog érkezni!
2013. okt. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

Windows rendszer alapból stabilabb mint az Android (Linux)

2 magos gépen lefagyott.

2013. okt. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mit csinálsz a z-el nekem még egyszer sem fagyot pedig több mint 30 app van rajta
2013. dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!