Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudom egy iPhone...

Honnan tudom egy iPhone esetében hogy igazi, vagy clone?

Figyelt kérdés
Ma megyek délután megvenni egy 4S-t, de nem igazán szeretném, hogy átverjenek. Honnan tudom, hogy eredeti?

2013. okt. 6. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Akkor minek neked olyan?
2013. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Pl. az ára alapján.
2013. okt. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Miért, ha egy gagyit annyiért árulnak mint egy eredetit akkor az eredeti lesz?? :)


iOS van a telefonon, itunes felismeri, IMEI.info oldalon lecsekkolod az azonosítóját.

2013. okt. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Anyagminőség, a hátulján a felirat, a kamera fém kerete is más (vastagabb a clone-onokon), iTunes felismeri, és IMEI-t checkolod (meg a olyanokat is nézhetsz, mint kijelző minősége, betűtípusok a rendszerben, stb)

De ha IMEI alapján rendben van akkor már elég nagy valószínűséggel eredeti

2013. okt. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mielőtt megvennéd, mindenképp próbáld ki, hogy rendesen működik-e! Nézd meg például ezeket az átveréseket:


[link]


[link]

2013. okt. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tóth Csaba ***** válasza:
igen elötem jókat emlitenek ' neked pl. imei stb. de neked elègszerintem anyihogy egyik iphone sem bövithetö! vagyis simàn belsö memória van ! 0 micro sd. megijesmi :D duplasim pl. ezlènyeg. fontos memoria 8-16-32-64 gb. belsö lehet ennyi.
2013. okt. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem lehet bele rakni az eredetibe sd kártyát...
2013. okt. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!