Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 720 vagy LG...

Nokia Lumia 720 vagy LG Optimus 4X HD?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy árkategóriában vannak. Lényeg: telefonálás, játék, videónézés, netezés. Szerintetek?

2013. okt. 6. 16:19
 1/8 anonim válasza:
LG Optimus 4x HD Sokkal jobb. Nagyobb, élesebb kép, és gyorsabb is!
2013. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Optimus 4X
2013. okt. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én alapvetően Nokia párti vagyok, de e kettő közül az LG a jobb, nem kétség: [link]
2013. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A processzor típusát leszámítva az LG mindenben jobb, nekem is ez a telefon a zsánerem, de még attól is függ a dolog, hogy neked Android vagy WP rendszer jön be jobban!


[link]

2013. okt. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mind a 2-t használtam már (nem sokáig kb. 1-1,5 nap)

és hihetetlenül nem tudok dönteni :D

wp8 mellet szól nálam hogy nem kell nagyon félni attól hogy belassul, android mellet a nagyon király testreszabhatóság :D

2013. okt. 6. 18:29
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Gyorsabb...micsoda? :D Az Android? Csak azért mert 4 magos nem jelenti azt, hogy gyorsabb. :)

Lehet, hogy az elején gyorsabb, de idővel lassulni fog. És a támogatottság is kérdéses, főleg az LG esetén. A WP8 nem lassul be, még ha rogyásig is pakolod a rendszer minden szarral, és 2016-ig támogatott marad. :)

2013. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
LG egyértelműen. A Nokia akkor írta alá a maga kivégzését, amikor átállt Windows phone-ra
2013. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem (én azt tapasztaltam)az android operációs rendszer eléggé fagy, sokkal lassabb a windows 8 platformnál, ezért mindenképpen azt ajánlom. (nekem nagyon nem vált be az Android, pedig drága telefonnal használtam, - nagyon bonyolult módon ROOT-olni kell, hogy normálisan működjön, és nehézkes is. Ráadásul a NSA-Google páros mindent tudni akar rólad, azt is közli a google-val, hogy pontosan hol tartózkodsz. (még akkor is , ha nincs bekapcsolva a GPS!! nem is szólva a feltöltött telefonszámokról,ismerősökről mailekról, ) . Szóval adatvédelmi szempontból katasztrofális OPrendszer az android. A windows phone valamivel jobb ebből a szempontból. Persze itt is jobb, ha nem a MIcrosoft tárhelyet használod. De legalább gyors, nagyon szép csempés felülete van, simán működik, nem kell állandóan újraindítani, napokat eltölteni az android rootolásával, eleve használhatóbb szinte minden funkció rajta A navigáció sokkal jobb, mint a google maps (Nokiákon biztosan)


Az Androidoknál egy csomó programot csak azért kell megvásárolnod, hogy egyáltalán próbáld normális működésre bírni a telefont (pl task killer a fagyások ellen, de mégis fagy a telefon - vagy mindenféle profil programok. Az az android operációs rendszeren ráadásul gyakran ötletszerű változások vannak - pl egy frissítéssel kiiktatták, hogy külön lehessen szabályozni az értesítések hangerejét . Napokat töltöttem el, hogy megpróbáljam visszacsinálni - sikertelenül.


A WP8 meg csak egyszerűen működik. El lehet felejteni a telefon állandó, kényszerű bütykölgetését, napi többszöri újraindítását, a fagyásokat.Hihetetlen könnyebbség a WP8 az androidhoz képest!

2013. okt. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!