Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez normális az okos telefonokn...

Ez normális az okos telefonoknál? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nekem most van életembe először okos telefonom. Pontosabban egy telenor one touch pro-m, anya nyelvén egy zte blade g van. Az normális, hogy e felső része hátul használat közben melegszik? Illetve az, hogy 1hét alatt kétszer újra indul? Illetve az, hogy ha beállítok rajta egy mozgó háttér képet, akkor az pár óra vagy 1-2 nap múlva eltűnik, és vissza áll az eredeti telenoros háttérképre? Ilyenkor egyébként újra be kell állítani. Androidos okos telefon használók, a véleményekre lennék kíváncsi, hogy ez természetes e, mert egyébként a telefon jól működik.
2013. okt. 7. 06:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen olcsóknál előfordulnak hibák.
2013. okt. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a melegedés normális, töltésnél és használat közben is, általában minden okosteló elég sokat fogyaszt. Nekem sima one touch 990 van, egy éve mindennap nyúzom, lényegében semmi baj volt vele, néhány apróságtól kivéve. pld fél évente amikor már telepakolom mindenféle appokkal, törölni szoktam és újra gyári visszaállitás. Ja és a mozgó háttérképeknek nem sok értelme van, feleslegesen fogyasztja a memot és meriti az akksit
2013. okt. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. válaszadó:

Én nem erre vagyok kíváncsi, ilyenekkel engem ne fárassz, mert nem ezt kérdeztem. Ha tudnád, nem mindenki engedheti meg magának, hogy 200 ezer forintos telefonokat vegyen, csak azért, hogy sony, vagy samsung legyen a kezében. Arról meg nem is beszélve, hogy hallottam, már sokszor olyat, hogy attól, hogy márka, nem, jobb, sőt sokszor, azokkal van a több baj.


2. válaszadó: Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Akkor ahogy írod, ezek nem is problémák. Egyébként leginkább a melegedéstől tartottam. Egyébként neked is újra szokott indulni néha???

2013. okt. 7. 12:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Fáraszt a halál,de attól még egy közép vagy felsőkategóriás telóval jobban jártál volna és kevesebb az esély az ilyen hibákra.
2013. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én elégedett vagyok az olcsó telókkal is, pld ez az alcatel mindent tud, gps, 5Mp fényképező, wifi, stb :)

Az újraindulás csak néhányszor fordult elő, az is csak mostanában amikor sok app volt telepitve.

2013. okt. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Én is elégedett vagyok vele, mert egyébként nagyon jól működik. Eleve nem egy olyan típusú vagyok, aki mindenáron egy drága fajta telefont akar fogni a kezében, mikor ez is tökéletesen be válik.
2013. okt. 9. 09:31
 7/10 anonim ***** válasza:
újraindulást, sőt a lefagyást az is okozhat, ha sokáig nincs kikapcsolva a teló! Némelynél nem frissül rendesen a RAM és ez problémás lehet. Én éjjelre mindig kikapcsolom
2013. okt. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen? Nem is tudtam. Köszi szépen.
2013. okt. 13. 11:30
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó, nagyon szépen köszönöm a válaszod. Idáig még nem kapcsoltam ki a telefont mióta meg vettem, de ma kipróbáltam, és azóta sokkal stabilabb a működése a telefonnak!
2013. okt. 13. 21:36
 10/10 anonim ***** válasza:
örülök hogy segithettem :) ha éjszaka nem vársz fontos hívást, akkor a kikapcsolas az akksi élettartamát is javítja .
2013. okt. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!