Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találni normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találni normális, okos srácot?

Figyelt kérdés

Olyan fiúra vágyom, aki művelt, és akivel tudok beszélgetni értelmes, akár felnőttes témákról is. Akinek vannak céljai és nem azzal van elfoglalva hogy melyik pull&bear-es pulcsiját vegye fel éppen és hogy melyik csajt hülyítse.

Szerintem az ilyen okos, vicces, udvarias srácok kihalófélben vannak..

Ja, és itt most nem ismerkedni akarok, csak nem értem hol bújkálnak az ilyen fiúk.


2013. szept. 4. 21:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2013. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

a, vagy nem olyan lány vagy, hogy egy ilyen fiúnak kellenél,

b, vagy nem jó helyen keresel


Ha gondolod írj rám és beszélgethetünk!

2013. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
mert rossz helyen keresel
2013. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem bujkálnak, csak rossz helyen keresgélsz :)
2013. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tagadom én is ilyen vagyok, mint a többi GYK-s srác. :D

De rám nem írj, mert én sem akarok ismerkedni. Köszönöm.

2013. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mert nem veszed észre őket... minket. Te magad is írtad, hogy a tucatjampikat látod meg.
2013. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nézz körül kicsit jobban. Biztosan találsz az ismerőseid közül is ilyet, vagy esetleg bulikon, kocsmákban. Nem kell ehhez színházba menni, csak meg kell ismerni az embereket. Sok srácban megtalálhatod ezeket az értékeket, biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb belé botlasz. Az igény a másik oldalon is fennáll a magad fajta lányok felé. Annyi a dolgod, hogy légy nyitott és ne zárkózz el az idegenektől, ismerkedéstől.
2013. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A parom hasonlo mint amit leirtal

Es egy buszmegalloban ismerkedtunk meg :D

2013. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#6: Az a baj hogy a nyikhaj pávák találnak meg engem :|

És már nagyon unom, hogy a visszafogott, normálisan viselkedő, értelmes srácokat nem látok semerre..

Hol kellene "keresgélnem"? :)

2013. szept. 4. 21:51
 10/19 A kérdező kommentje:

Ja, amúgy 16 vagyok :)

És köszi az eddigi válaszokat! :)

2013. szept. 4. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!