Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsol be a telefon...

Miért nem kapcsol be a telefonom? Hogyan tudnám bekapcsolni? SOS!

Figyelt kérdés
Először is, huewei ascend g300 nevű telefonom van. Tegnap töltöttem játszottam rajta, facebookoztam, csak azokat csináltam, amit mindig. Aztán ráraktam töltőre, mert kevés százalékon volt, és egyszer teljesen lefagyott. Fél óra múlva nem tudtam mit csinálni, kivettem az akkumulátort majd visszaraktam. Töltőről levettem, visszaraktam az akkumulátort. Éjszakára úgy hagytam, azt hittem megjavul de semmi. És nem tudom bekapcsolni :''''( nagyon szeretem ezt a telefont, valakinek van valami tippje, hogy lehet bekapcsolni? Nagyon köszönöm a válaszotokat remélem érthetően írtam le.

2013. okt. 7. 16:37
 1/1 Ali1204 válasza:

Nekem ugyanezt csinálta az ugyanolyan telefonom és először elvittem szervizbe egy ideig jó volt azután megint ugyanazt csinálta azután youtube-on találtam egy videót ami alapján megjavítottam de most megint ugyanazt csinálja :(

itt a videó -> http://www.youtube.com/watch?v=-dGggv2Arj8

Remélem tudtam segíteni :)

2015. jan. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!