Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ritkán lenne szükségem navigác...

Ritkán lenne szükségem navigációs készülékre. Két lehetőség van : telefon vagy navigációs készülék. Melyikkel járnék jobban?

Figyelt kérdés

A fiam Ausztriába költözött és néha szeretném meglátogatni. Eddig még nem találkoztam navigációs rendszerekkel mivel nem volt rá szükségem.,ezért kérem a segítségeteket.


Telefonnak ezt néztem ki:


[link]


Ezen kívül találtam egy olcsó navit is:


[link]



A kérdésem a következő: A nokában is lehet-e szoftvert frissíteni ill. ha igen ez ingyenes-e. A naviban demo program van. Ezt lehet-e frissíteni ill. másikat felrakni rá amit a neten találok?


2009. nov. 9. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem inkább navi!

Annak legalább nagy a kijelzője és látod is hogy merre mész! :)

-z-

2009. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És erről naviról amit belinkeltem mi a véleményetek ? Nekem semmi extra nem kell csak az utat mutassa! :)

Vagy esetleg valamilyen más típusról tudtok ami az én célomnak megfelel?

2009. nov. 9. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Annyira nem értek a navikhoz(Inkább a telókhoz),de szerintem ez is elég jó.

A leírás alatt az van hogy némelyiket magyarítani kell.tehát az lehet hogy még plusz pénz lesz.Akkor pedig már nem éri meg,mert az egyik ismerősöm is ezzel foglalkozik,és ő 20.000-ért ad olyat,ami full új,gobozzal egy év garival magyar szoftverrel és IGO8-al(Ami az egyik legjobb progi)A leírásban az is ott van hogy nincs térkép,szóval arra még fel kell tetetned az Igo-t...Szóval akkor már megint sokba vagy.Mivel nem adnak hozzá memóriakártyát,ahhoz hogy fel tudd tenni(Vagy tetetni)az Igo-t,akkor már megint mínuszban vagy,mert azt neked kell megvenned.A full Európáshoz kell 2Gb kártya is...

Ha még nem vettél navit és az mégsem kellene,akkor esetleg megkérdezhetem tőle,hátha jobban szállsz ki belőle... :)

-z-

2009. nov. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Közben tovább kutakodtam, és arra jutottam, hogy a nokia navigációs rendszere nem jó. Ha már telefonos navit szeretnék akkor Windows mobile op. rendszerűt kell keresnem. Pont itt kérdezett valaki a samsung omniáról.

Olcsóbb , Igo-val ellátott navigációt a vaterán és a teszveszen is találtam, de ha az imerősöd elérhetőségét elküldöd, megköszönöm.

2009. nov. 12. 10:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

b.lacika69@citromail.hu

telefonszámot nem merek írni,nehogy zaklassák... :)

-z-

2009. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!