Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 920 vs. Iphone 5?

Lumia 920 vs. Iphone 5?

Figyelt kérdés
Valamelyiket a kettő közül biztosan megveszem. Arra lennék kíváncsi mik a tapasztalatok, megéri a lumia a pénzét. Eddig iphone 4S em volt, úgy gondoltam ideje újítani. Szerintetek melyik a jó választás?

2013. okt. 9. 07:02
 1/10 anonim ***** válasza:
16%

Bemész egy üzletbe, megnyomogatod.

Látom nagyon határozott vagy. Mi mondjuk meg mit vegyél? Elversz egy csomó pénzt és arra se vagy képes hogy a kezedbe vedd?

2013. okt. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért ne lennék képes? Mielőtt degradáltál gondolkodhattál volna... Mind a kettőt alaposan megnyomkodtam, viszont még mindig nem tudom melyik lenne a jobb. Ja, ha pedig ilyen válaszokat adsz/adtok, inkább felejtsétek el ezt a kérdést. Szánalmas emberek...
2013. okt. 9. 07:49
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Nekem volt lumia920 ,szerettem ,de két hiányosságot találtam benne,ami miatt aztán i5 lett :


1, marha nehéz . Erősen érezni a 180 g-os tömegét

2, a hangprofilok teljes hiánya- ezt egy programozónak 10 perc lenne javítani ,nem tudom miért nem fekszenek rá . A hangerő gombbal mindent állitasz egyszerre , ha csak a fülhallgatót akarod,akkor a csörgést és az érintési hangokat is változtatod .


Egyébként marha gyors,akadásmentes a wp8 - viszont valahogy jobban megfogott az iphone.

2013. okt. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Igaz, hogy az ios a legjobb operációs rendszer, de az önmagában nem elég, hardver is kell hozzá, amiben a Nokia sokkal jobb, ráadásul a WP is nagyon stabil rendszer,

arról már nem is beszélve, hogy az Apple-termékek mind nagyon túl vannak árazva! Mindenképpen a Nokiát ajánlom!

2013. okt. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

"Szánalmas emberek..."

Ja, de a kérdezőket nem tudjuk megválogatni.

Arra próbáltalak rávezetni hogy ami nekem tetszik, az neked nem feltétlenül.

Világ életemben Nokiás voltam, legutóbb N9-em volt. a formavilága miatt én is a Lumia sorban láttam a folytatást. De nekem pl. nem jött be, vettem S4-et.

2013. okt. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ha a súly zavar akkor lumia 925 , még azt is megkapod olcsóbban mint az iphonet , lumia olcsóbb , nagyobb a kijelzője , internetet nagyjából ugyan olyan gyorsan viszik , iphonenak rosszabb a kamerája , rosszabb fotókat csinál sötétben , és minden bunkónak az van , ha nem valami camcung . Nekem 920 am van , a súly az nem zavar , +FM rádiót is szeretem használni és egy kéznél lévő GPS se jön rosszúl , iphone mellet semmi érvet nem tudok felsorolni .
2013. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mint leírtam, arra lennék kíváncsi mik a tapasztalatok, erre "nyomkodd meg mind a kettőt" választ kaptam... Másik dolog, nyilván ha 2 telefon az esélyes, elmegyek egy szolgáltatóhoz, és megnyomkodom. Már megtörtént. Kikértem az ismerőseim véleményét, DE mivelhogy nem értenek hozzá, ezért elvetettem az ötletet, ezért tettem fel a kérdést. Nem azt írtam le, hogy amelyik több pontot kap azt veszem meg, hanem MIK A TAPASZTALATOK. Ennyi
2013. okt. 9. 15:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Én fél éve Lumia 920-at használok, de előtte és most sem fordult meg a fejemben soha, hogy iPhone-t vegyek, mert míg régen egyediséget sugallt, mára tucattermékké vált. A Lumia 920 egy igen karakteres és egyedi készülék! Ugyanolyan gyors és megbízható, mint az iOS, a legtöbb alkalmazás már ugyanúgy elérhetőek rá mint a többi platformra + a Nokia alkalmazások (fotó és navigáció) még többet is nyújt! Nekem kifejezetten tetszik és jól jön a plusz súlya, mert legalább stabilan tudom egy kézzel is kezelni, és ettől még masszívabbnak és strapabíróbbnak tűnik - és az is!
2013. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
46%
Szeintem ha a mi véleményünket kérdezed elmondom az enyémet.Nokia egyértelmű nekem is az van ritka,jó, hogy nehéz jobb fogni és a Iphone 5 is elég nehéz - tehát! :)Nagyon gyors!!Windows rendszerrrel többet és az ember mint egy szar Iphone-all!Minden jobb rajta!!És ha veszel is valamelyiket akkor csak Nokia, hogy miért - mondom lumia 800-am van és azt annyira dicsérem mint még soha egy telefont!:D Igaz, bunkó, gazdag, elszált, hiú embereknek van csak Iphone-uk!!!Drága is z Iphone!!és ha neked nem elég a tapasztalatom akkor sajnálom ennél többet nem mondok!!és ha van annyi eszed, hogy Nokiát veszel akkor majd rá jösz, hogy jobbb mint a szar - szar - nagyon szar Iphone -_- :D
2013. okt. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben, Lumia 920 lesz :D
2013. okt. 10. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!