TOXSICK kérdése:

Hibás a telefon?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelött vettem egy HTC One-t a T-Mobile-nál és az vele a gond, hogy elképesztően gyorsan merűl... Garancia van vissza tudom vinni a telefont, de lehet normális ez a merülési folyamat.. tudnátok segìteni?

2013. okt. 9. 08:32
1 2
 1/12 Wadmalac ***** válasza:

Kérdés, hogy mit jelent ez a merülés.

Mert ha keményen használod is, sok hívás, net, wifi folyamatosan, akkor nem csoda, ha nem bír egy teljes napot sem.

Meg érdemes megnézni, mi minden fut a háttérben, pl. a fészbúk állandó frissítései akku- és adatforgalom-zabálóak.

2013. okt. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta.
2013. okt. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Wi-fit csak itthon hasznalok ami este es koran reggel fordul elő ezen kivul mobilnetemet hasznalom egesz nap, de nem sokat netezek... Telefonàlni is maximum 3-4 rovid hivas naponta...
2013. okt. 9. 08:42
 4/12 anonim ***** válasza:

Akkor megvan az oka hogy hova lesz belőle az energia. Elhasználod.

Ez nem bír 3 napot aktív használat mellett.

2013. okt. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hat 1 napot se bir ki sajnos ...
2013. okt. 9. 08:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez ilyen sajna... Ami még segíthet, ha rossz a 3g ahol vagy kapcsold ki, meg a kettős módot is. Legyen csak edge. Persze azzal is megy a mobilnet, de ha szar a lefedettség, szakadozik a 3g a folytonos keresgélés amit automatikusan csinál a teló nagyon sok energiát fogyaszt.
2013. okt. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csökkentsd a fényerõt.

Sokkal többet nem is fog bírni.

2013. okt. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget!
2013. okt. 9. 09:05
 9/12 anonim ***** válasza:
A droidos telefonokat szokták egy napos telefonnak hívni, este feldugod reggel leveszed....nekem jobb alkalmakkor kibír 2-3 napot, de akkor nem csinálok szinte semmit rajta, max telefonálok 1-2-3 alkalommal, meg ugyanennyi sms...
2013. okt. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Wadmalac ***** válasza:
Nekem egy Z van, átlagos használatnál estig 70-60%-ra megy le, inkább minden este töltőre nyomom.
2013. okt. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!