Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 30-40e Ft körül jó mobil,...

30-40e Ft körül jó mobil, amin aránylag gyors a net, és be is jönnek az oldalak rajta (a ram elég legyen), van wifi és kb.3,5 a kijelző mérete?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ár és az internetsebesség nincs összefüggésben. Amúgy meg, beírod google-ben ugyanezeket, és kismillió oldalt fogsz találni, ami számodra hasznos. Viszont afelől, hogy "jó mobil", el kell, hogy szomorítsalak, mert ebben az árkategóriában nincsenek. (Mondom ezt úgy, hogy X8am van, trágya, ne vegyél ilyet, de amire nekem kell, arra megfelel ez is.)
2013. okt. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TaKy99 ***** válasza:

Prestigio 4322-m van fél éve, azzal meg vagyok elégedve.

Vannak olcsóbb kis-tesói és 2 év garanciát adnak rá.

[link]

2013. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

itt is itt van a prestigo fan.

egyébként meg rámész a szolgáltatók oldalára és megadod hogy mit akarsz. a t-mobile-t ajánlom.

egyébként az se mindegy hogy androidot vagy windows phone-t akarsz. ennyiért kaphatsz lumia 520-at vagy ascend y300-at. vagy ott van még az xperia e de az kezdő telefon.

2013. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TaKy99 ***** válasza:

Valami baj van vele?

Most komolyan kérdezem!


Nekem csak a saját tapasztalatom van, ami azt mutatja, hogy nagyon jó ár/érték aránnyal bír ez a márka. Ezért is ajánlom bátran másoknak.

Nézd, mond, ha gond van vele, el tudom fogadni, hogy csak én vagyok szerencsés és nincs gondom a 4322-vel.

2013. okt. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TaKy99 ***** válasza:
Ja, még annyi, hogy nem gondolom, hogy FAN lennék, csak egy elégedett felhasználó.
2013. okt. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!