Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a Huawei Y300-ról?

Figyelt kérdés
Fut rendesen minden? Jó fényképet csinál? Egyéb?
2013. okt. 9. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem fényképezőgép egyik telefon sem, ezért nem lehet rá mondani, hogy szép képet csinálna. A mobil tesztek között találhatsz egy csomó tesztképet és döntsd el magad, hogy tetszik-e.

Én szinte semmi különbséget nem látok az előhívott képekben a Sony J és a Huawei Y300 közt.

Mindkettő RONDA!

Nekem még mindig az a véleményem hogy vegyen az ember egy 20ezres kompakt fényképezőt, meg egy "netezős" telefont és kész is.

Azok a telefonok, amikre horribilis összeget költenek, hogy jó a kamerája, nekem ezek még mindig parasztvakítások, mert hiába van Full HD kamera, meg milliós felbontás, a fix optika úgy sem fog normális képet lőni.


A telefon szerintem jó.

Főleg 28-30ezer pénzért szerintem a legjobb!!!

A futásról meg annyit, hogy kinek mi a kielégítő.Nekem szinte semmi nincs rajt és azok meg jól futnak, aki meg telerakja sz@rságokkal, az meg nyavalyog, hogy nem tudja meg hekkelni a "názát" vele....

2013. okt. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!