Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lecseréljem Galaxy Ace-em...

Lecseréljem Galaxy Ace-em Nokia Lumia 520-ra?

Figyelt kérdés
Üdv! Kérdésem az lenne hogy én még tavaly vettem egy Samsung Galaxy Ace telefont. Megvagyok elégedve vele bizonyos értelemben. Viszont ez a telefon mai értelemben nem olyan ütős. Rengeteg funkció hiányzik, stb. Nem rég mutatta meg egy kollégám ezt a Nokia Lumia 520-at. Nos engemet minden kép levett a lábamról. Érdemes lenne megvenni nekem ezt a telefont? Vagy kb. ebben az árkategóriában (30-40e) lenne-e valami, ami jobb?

2013. okt. 10. 16:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
UTÓBBI kommentelőkhöz csatlakozok. Főleg az 5-hez. Ahogy te is mondtad az ace nem olyan ütős. De ha nem sürgős a csere várd meg a lumia 525-öt. Kb 2 hónapon belül megjön, több lesz benne a RAM és ugyanebben az árfekvésben van.
2013. nov. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!