Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik most a...

Szerintetek melyik most a legjobb okostelefon?

Figyelt kérdés
Méret nem számít (persze azért ne 2colos legyen ) csak a nyaers erő vegyis a gyorsaság, üzemidő.

2013. okt. 11. 07:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Iphone nem tudom...:/

Most váltottam androidról egy ipad4re,igaz hogy jobb kezelni,fogni,gyönyörű gép télleg de kezd a f@@szom ki lenni hogy nem lehet vele egy r"tek zenét sem letölteni netről meg minden értelmesebb appért kissebb vagyont kell kiperkálni

Androidra sokkal több hasznos app volt csomó ingyenes is apple storeba még egy használható angol szótár sincsen vagyis egy van csak az is 19euro

2013. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#7: A kérdező a telefon erejére volt kíváncsi. A 200 rongyos Lumián ultra low grafikán is szaggatnak a játékok, míg egy 40 ezer forintos androidon megy szinte maxon akadás nélkül... erre kellenek a "magömlések". ;)


Elég gyenge már és szánalmas ez a "stabil" optimalizált szöveg. Az android szintén stabil 4.1 óta (4.4 most jön ki... 512 RAM-ra lesz optimalizálva), nekem még sosem fagyott a telefonom, és pl. modern combat4 maxon megy szinte lassulás nélkül, ennyi. Jah és harmadannyiba kerül a telefonom, mint az 1020.

2013. okt. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
60%
Meg kell cáfolnom a válaszod, ugyanis a 140.000 forintos androidos telefonom (Galaxy s4) jobban akadt mint a régi synbian... Ezért is adtam el, és fele annyiért vettem egy 920at amin pöccre indul minden, ja és nem...abszolut nem szaggat. Sőt a párom 25 ezer forintos 520asa sem szaggat. Ajánlom figyelmedbe a mobolaréna fórumját, ha nekem nem hiszel akkor majd nékik fogsz.
2013. okt. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
60%
Bocs mobilaréna, hátha nem találod ki.
2013. okt. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem akad a Galaxy S4, és én játékot mondtam.... szöveget tanuljunk meg értelmezni, ha már hozzászólunk valami hülyeséget.


Töltsd le a modern combat 4-et. Olyan lagtengerben lesz részed, hogy ihaj (ráadásul 0 effekttel)! :D


És ismétlem: Ő a hardvert kérdezte... a Lumiákban 40 ezer forintos android hardver van. Azért futnak jól, mert nincs rendszerigénye a wp-nek. Cserébe szaggatnak a játékok semmi effekttel (lásd asphalt, modern combat4).

2013. okt. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=H7rFhzk3ZoY


Jó kis lassított felvétel. Ennyit a csúcskategóriáról.

2013. okt. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
60%
Nem akad az s4?... T-mobile szervizbe visszavittem, az ember szeme láttára laggolt... Bevizsgálták, és közölték ilyen a telefon... Semmi baja, viszont ő is meredten nézett. Ennyit az s4-ről.
2013. okt. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
44%

A T-mobile szervizben azt se tudják, milyen telefont vittél oda...


Elmeséljem, hogyan legyen lagmentes és ne fagyjon a telefonod (főleg egy S4...)?


Csinálj factory resetet, húzd újra a szoftvert, mindent törölj le róla, nova launcher letölt, és soha ne használj task killert, cleanert, ram optimalizálót. Tessék.

2013. okt. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó,ne erőlködj.Az Androidhoz ész kell és mint ez kiderült sok ember egész jól elvan nélküle.A WindfosPhonet egy agyilag visszamaradott ember is tudja kezelni hiszen ott gyakorlatilag semmit nem tudsz csinálni ergó nem is tudod elrontani.Szaggatnak a játékok a Lumián?:O Milyen játékok?xD Van rá egyáltalán a szókeresőnél bonyolultabb játék?xD
2013. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hehe. xD
2013. okt. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!