Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik fog kevésbé lefagyni...

Melyik fog kevésbé lefagyni Apple iphone 4 vagy Samsung s4 mini?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 22:26
1 2
 1/14 Aivi válasza:
100%
attol függ mire használod. ha kockulsz akkor az iphone bírja , meg az iphonenak erős az operációs rendszere, szóval ne számíts lefagyásra.Az s4 minit viszont kevésbé néztem
2013. okt. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az én iPhoneom még sohasem fagyott le. Samsungot nem ismerem, nem tudok róla véleményt mondani.
2013. okt. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
iphone 4-et már ne vegyél. kezdik kivonni a forgalomból, és kezd elavulttá válni, ez volt az utolsó ios frissítés is amit megkapott
2013. okt. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
iPhone, bár ez nézőpont kérdése. maga a rendszer ha nincs belenyúlva, akkor nem nagyon tudod mivel megakasztani. kivétel akkor van, ha van 1 olyan app, ami nem megfelelően működik. s4 miniről én sem tudok pontos dolgokat mondani, hallomás alapján az sem egy rossz teló, de androidnál esélyesebb, hogy maga a rendszer is összeomlik önmagától(persze ennek is kell előzmény, viszont a háttérben is bekövetkezhet, nem kell egy hibás app hozzá.)
2013. okt. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
iphone. de inkább 4s-t vegyél, mer jövőre megszűnik a 4 támogatottsága :)
2013. okt. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Haggyátok már ezt a hülyeséget hogy az android fagy:D

Évekkel ezelőtt volt az,meg nem egy 25000es androidos telót kell venni

Már a mostani középkategóriás droidos telóknál sem fordul elő,egy felső kategóriás cuccnál pedig egyszerűen lehetetlen

Egy éve van már sony xperia ionom és még sohasem fagyott le

2013. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
utolsó, akkor jó app-jaid vannak. nem azért mondjuk, mert divat szidni a droidot, hanem a nyilvánvaló negatívumok miatt, az iOS-el szemben. iOS-re könnyű alkalmazást optimalizálni, mert nincs annyi különböző hardver. androidon meg ezerféle, és egy fejlesztő nem tudja egyszerre ennyi féle SoC-ra optimalizálni az appját. sőt, maga az android is ugyanilyen. a stock rendszert a gyártók is több féle vasra kéne, hogy optimalizálják, ami hiba nélkül úgysem fog menni sehogy se...ezért gyakoribb sokkal a hibás működés, mint iOS-en. igaz, 2-3 évvel ezelőttihez képest javult a helyzet...meg persze "bolondbiztosabb" is. Zárt rendszernél nem kell amiatt se aggódni, hogy a user valami olyat csinál, ami kibillenti a stabilitást. Androidnál erre is megvan a lehetőség, akár a legkisebb dolognál kezdve, hogy task killert nem igazán kéne már használni 4.1 felett...sokan mégis használják, mert nem értik, hogy működik, csak azt, hogy bezárja az appokat. Ezen felül meg jön az innen-onnan letöltött, tört appok stb. Szóval nem feltétlenül az android hibája, de maga a nyíltság miatt ez is benne van.
2013. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amúgy tegnap vettem egy ipad4et android után,háttérkép átállításnál azért ő is megfagyott vagy 20mp-re;)
2013. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Inkább lenne nyílt az ios is,androidra sokkal több normális app van,apple storeba még egy normális angol szótárat sem találok,vagyis van egy jó csak az meg ugye 19 euro-.-

Még egy zenét sem enged letölteni minden szirszarért az itunesra kell dugogatnom gépre

2013. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hát jó, ez a magyar hozzáállás, hogy elvégre kit érdekel, hogy valaki egy app-al hónapokig dolgozott, sajnálsz rá 3-5 eurót(ahogy néztem kb ennyiért vannak szótárak). egy androidra fejlesztő belerak egy reklámot, és abból szerez pénzt(mivel tudja, hogyha pénzért lenne, úgyse vennék meg). én nem mondom, hogy rossz az, hogyha lehet ilyesmit csinálni(bár gondolom te se örülnél, ha valaki azt mondaná a munkádra, hogy nem fizetnek ki, mert ezt más forrásból ingyen is meg tudják nélküled oldani), csak ésszel kéne. mert amire ki szerettem volna térni, hogy a laikus, anyagias user egy olyan forrásból szed le egy játékot, amibe bele van írva még egy néhány kártékony szkript, észre se veszi, csak akkor, amikor az értesítősávban megjelennek a reklámok meg elkezd furán viselkedni a telója, és ilyenkor jöhet az is, hogy maga a droid is összeomlik ezektől. mi a megoldás. az egész telót lehet legyalulni, mert hiába törlöd a kérdéses app-ot, a kártékony dolgok már úgyis beépültek a rendszerbe.
2013. okt. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!