Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M-et vagy Nokia...

Sony Xperia M-et vagy Nokia Lumia 520-at vegyek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 12. 10:21
 1/9 anonim válasza:
100%
Egyértelműen a Nokiát, nekem is olyan van. Sokkal biztosabb, gyorsabb, sose fagy le, a Win8 tök jó, igaz, hogy kevesebb alkalmazás van rá, de azok naon jók :D Gondolom olcsóbb is, hiszen manapság ez a telefon a legjobb. Remélem segítettem!
2013. okt. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van, Nokia Lumia 520!
2013. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nokia
2013. okt. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. nov. 1. 18:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

XPERIA X8-asom volt, el is adtam, NOKIA LUMIA 520-asom van most, hát ég és föld! A LUMIA 520-as komoly kinézetű, férfias, a Windows Phone 8-at meg kell szokni, és nagyon meg lehet szeretni! A csempék nagyon tetszenek, a telefon is, énegyértelműen ajánlani tudom csak! Sok dolgot ingyen le lehet rá tölteni, pl jegyzettömb, angol-német-magyar szótár, zseblámpa, youtube-mp3 letöltő, QR kód szkenner és QR kód készítő applikáció, stopper, stb.


Egyértelműen NOKIA LUMIA 520 a befutó :)

2013. dec. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
QR-kódot alapból tud olvasni: alul Bing-kereső gomb, aztán a középső szemre kell kattintani ;)
2013. dec. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok... Ezt a BING-es cuccot sose használtam, de jösz az infót... Cserébe én is irok az akku üzemidejéről:


[link]


Feltelepítettem egy akkumulátor figyelő programot, mellékelem a képet, amin látszik, hogy 3 nap 5 óra telt el az utolsó töltés óta, és még 12 óra 4 percet jósol hogy addig bírná...


Ez idő alatt nem volt kikapcsolva, kb. napi 30 perc beszélgetés, wifis és adatforgalmas Internet, sms, kicsi zenehallgatás, de amúgy semmi extra...


Szerintem nem rossz ebben az árkategóriában...

2013. dec. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ricsi15hun ***** válasza:
Lumia 520, atöbbiek elmondták, hogy miért is azt.
2014. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 Gyári akkuval nem bírja folyamatos wifi kapcsolattal és használattal 3-4 napig, legfeljebb 2. Ha nem nyúlsz hozzá, hébe-hóba lenyomsz egy telefont, bírja addig, de nem internetezéssel, vagy chat-tel. Játék meg leszívja hamar.
2014. júl. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!