Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell kikapcsolni az...

Hogy kell kikapcsolni az ébresztőt a telefonomon?

Figyelt kérdés
Páe napja vettem egy Alcatel One touch dual simes okostelefont. Megszólalt az éresztője, de sehogy se tudom kikapcsolni. Nem reagál semmire. Mit kéne megnyomni???? Kép nincs, csak hang.

2013. okt. 13. 06:11
 1/4 anonim ***** válasza:
menj be a menűbe, az appok közül válaszd ki az órát. kattints rá, ekkor nagyméretbe megjelenik a kijelzőn. ott menj rá az ébresztés ikonra és kapcsold ki!
2013. okt. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de h menjek be a menübe? A power gombra nem kapcsol be, semmire nem reagál... konkrétan mit kéne most megnyomni?
2013. okt. 13. 06:56
 3/4 A kérdező kommentje:
nem tudtam mást csinálni, mint kiszedtem az aksiját... Nem lehet h a rendszerfrissítés kavart be?
2013. okt. 13. 07:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem one touch 990 van! ha az ébresztő megszólal, akkor a telónak be kell kapcsolva lennie! Nyomd meg középen a ház jelű gombot, ekkor kivilágosodik a képernyő, majd fentről lefelé húzd végig az ujjad a világos képernyőn! ekkor kiold a képernyőzár! majd nyomd meg a képernyő alján lévő középső ikont, ami úgy néz ki, mint egy sok kis kockából álló négyzet! ezzel mész be a menűbe, ott lesznek a progik. az ujjaddal húzd felfele őket, amig előjön az óra! erre kattints, majd amikor nagyméretbe látszik, alul az ébresztőóra ikonon tiltsd le az ébresztést! (a 990-en legalábbis igy működik)
2013. okt. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!