Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol van olyan üzlet, ahol...

Hol van olyan üzlet, ahol rengeteg új mobil van kitéve kipróbálásra, csak mert, több telefon közül vacilálok és ki akarom mind Én próbálni, és nem netes tapasztalatokból akarok képet kialakítani?

Figyelt kérdés

2013. okt. 13. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a T-Mobile-nál is kihozták,azokat a telefonokat kipróbálni amit kértem hogy mutassanak meg.

Nem volt semmi gond belőle. Kiválasztottam a legjobbat(igazából csak a fogásuk érdekelt,és mégis az hogy milyen élőbe,Tapintásuk,gyorsaság)többit hardverileg megnéztem a neten+tesztekből.)

2013. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
őszintén szólva engem a kamerájuk érdekel, főleg Sony Xperia Z tetszik most nagyon, Xperia T még talán. :/
2013. okt. 13. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyelj ilyen drága telefonoknál alapvető hogy kihozzák.

Barátommal is voltam. Ő Samsung s4 és z1 között vacillált.

A hölgy azt mondta kihozza neki mind2-t,és kipróbálhatta mind2-t.

Z1-t választotta.

2013. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Z1-et is néztem, nagyon tetszik,csak annyit már nem akarnék rá költeni. A másik meg, ha nem veszem meg akkor egyiket sem,akkor nem úgy néznek az emberre, hogy "na ez is csak észt játszani jött ide"?
2013. okt. 13. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem. S ne felejtsd el ő ott egy alkalmazott aki ha visszaszól.. simán mehetsz a feletteséhez,aki meghallja hogy épp most rontott el egy kb. 150 ezer ft-s üzleti lehetőséget,eléggé pipa lesz..

Hidd el nem fog szólni semmit.Bemész,megnézed,s ha nem veszed,annyit hozzáfűzöl még átkel gondold.

2013. okt. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!