Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen új telefont vegyek,...

Milyen új telefont vegyek, aminek napokig bírja az akksija?

Figyelt kérdés

Második (munkahelyi) telefonnak szeretnék venni egy újat (ős régi "kagyló" telefonom van jelenleg), lehetőleg olyat aminek sokáig bírja az akkumulátora. A jelenlegit elég heti 1-2x töltenem, viszont össze vissza fogadja most az sms-eket, így megérett a cserére.

A fő elvárásom az akkumulátor kitartása mellett, hogy ha szükséges azért wifin tudjak rajta internetezni.


2013. okt. 14. 12:18
 1/4 Anhaido válasza:
Nézőpont kérdése, milyen árkategóriában keresel. Ajánlom a használt BB telókat
2013. okt. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igazából bármilyet vehetsz, pénztárcafüggő. nekem például iPhone-om van(nem azért mondom, hogy azt vegyél, csak példának), és ahogy én használom(csak akkor van bekapcsolva a mobiladatforgalom, wifi stb. ha szükségem van rá, és nem nyomkodom állandóan), akkor simán kibír 3-4 napot az is. szóval ha valamennyire feltétel a wifi is, akkor valami okostelót vegyél, az is kibírja, ha másodtelefonként keveset használod és spórolva.
2013. okt. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem neked egy lumia tökéletes lenne. :)
2013. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenól érintőképernyősre gondoltam, mert nyilván ezeknek az akkumulátora kevésbé bírja a nagy felület megvilágítása miatt. A "fő" telefonom egy SGS3 mini, ami nekem teljesen megfelelő, így amit most keresek mindegy mennyire okos, fő az akksi kérdés.
2013. okt. 14. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!