Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha ajándékba vettem egy...

Ha ajándékba vettem egy hűségnyilatkozatos készüléket egy barátomnak, és a tudomásom nélkül adta el, kártyáról sincs tudomásom merre kering. Még 1,5 tart a hűség a készülékre, kártyára. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Rendőrséghez fordulhatnék az üggyel?

2013. okt. 15. 12:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
megkérdezed barátodat? minek ide rendőrség? amúgy akkor ezek szerint te fizeted a havidíjat? vagy ezt hogy lehet érteni, hogy ajándékba vetted neki?
2013. okt. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom megkérdezni, elérni, illetve bármilyen formában beszélni vele, mondjuk nem is nagyon szeretnék..igen mindent én fizetek, készülék részleteit, havidíjat kártyára.
2013. okt. 15. 12:51
 3/15 anonim ***** válasza:
A rendőrség nem fog ezzel foglalkozni. meggondolatlanul ajándékoztál. A saját önszántadból adtad oda a telefont. Sajnos, vállalnod kell a következményeket.Bár, annyit megtehetsz, letiltatod a kártyát. Hivatkozhatsz, hogy ellopták a telót, vagy elveszett, benne a kártyával. Akkor az a kártya le lesz tiltva, te pedig kapsz egy másikat azzal a számmal és használhatod az előfizetésedet, amíg le nem jár.
2013. okt. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De a telefont is külön elvileg letudnám tiltattni, van értelme?
2013. okt. 15. 13:28
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor irány a szolgáltató és mondd, hogy elhagytad. Akkor letiltják a telót is.Aztán az ex barátod viheti szervizbe, ha használni akarja.
2013. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
így van, ha ki szeretnél vele szúrni, akkor mondhatod, hogy elhagytad. ha valóban eladta a telefont, akkor a vevőnek lesz majd hozzá 1-2 keresetlen szava. a sim kártyát szerintem ő használja, nem hinném, hogy bárki venne tőle úgy kártyát, hogy havidíjas, de nem kell fizetned, mert fizeti más.
2013. okt. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Őszíntén megmondom igen, kiakarok szúrni vele de nagyon. Simet szerintem senki sem használja mert hangpostára kapcsol bármilyen számról hívom. Nem egy gagyi készülékről van szó.
2013. okt. 15. 13:43
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor szolgáltató és letiltani telót, kártyát. Kapsz a kártya helyett másikat és felhasználhatod megad, amíg tart a hűségidő. Persze, a telefont és a barátságot buktad.
2013. okt. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A barátságot nem bánom, csak hogy megismertem. :D De nem igaz, hogy nem lehet valahogy kiszúrni vele ..kikéne találni valamit
2013. okt. 15. 14:12
 10/15 anonim ***** válasza:

Basszus, ez de gáz... Én most kaptam szülinapomra barátnőmtől egy Xperia SP-t... nem vagyok vele túlságosan megelégedve, de úgy bánok vele, mint egy kisgyerekkel (mégis csak "TŐLE" kaptam). Egész nap törölgetem, nyomkodom. :D Mégis csak ajándék...


Eszembe nem lenne eladni, ezzel szinte megaláznám a másikat (+ jól kiszúrnék vele, hogy a részletet fizeti 2 évig a semmire)...Remélem jól elagyabugyálják a haverod, ha letiltatod a készüléket (a kártyát nem használják valszeg, azért sípol). :)

2013. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!