Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be az IPHONE - 4s...

Nem kapcsol be az IPHONE - 4s -em. MI A TEENDŐ?

Figyelt kérdés
Tegnap kikapcsolt délután, és azóta nem tudom bekapcsolni. Ezzel nem is lenne gond hogyha jó lenne a KIKAPCSOLÓ GOMBJA (lezáró gomb) mert akkor csak meg nyomnám a home gombal együtt. De sajnos a lezáró gomb már régóta bevan ragadva. Így hát nem tudom így újra indítani. Ha rádugom töltőre nem reagál, se az Itunes nem is meri fel. Régebben nem volt ezzel gond, rádugtam a töltőre és bekapcsolt. De most nem tudom mi lehet a gond! Segítenétek?
2013. okt. 17. 11:16
 1/3 bp1985 ***** válasza:
El kell vinni szervizbe.
2013. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem szokott olyat csinálni hogy kikapcsol és akkor kapcsol be ha megmozgatom a telefont úgy értem hogy egyik és a másik végét megfogom és egy kicsit mintha elgörbíteném csak nem erősen nehogy eltörjön a kijelző és ezután bekapcsol
2013. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 walk w1th mee ***** válasza:
utolsó az komoly:DDDDDDD
2013. okt. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!