Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bepárásodott az Iphone-om,...

Bepárásodott az Iphone-om, nem kapcsol be, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap kint napoztam, és leterítettem egy párnával az Iphone-omat, hogy ne érje nap, de úgy 2 órával később vettem észre, hogy kicsit nedves volt az a párna, és így bepárásodott az egész telefon... mikor először beakartam kapcsolni pirosan villogott a ledje. És tegnap óta nem tudom bekapcsolni, úgy délután 4 óta. Már beletettem rizsbe, napra is kitettem, de nem jó meg semmi... :\ lehet rá még valami más megoldás ?
2013. júl. 29. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Próbáld meg ezt, csak azt hiszem töröl minden adatot.

2013. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

talán vidd szerelőhöz,de azok drágán javítják az i-phone

okat. vagy vegyél egy új képernyőt a vatera.hu-n

de ha egyikse sikerül, add el alkatrászként

2013. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azonnal ki kell venni az akksit, és szét kell szedni, hogy száradjon. Nem szabad bekapcsolni nedvesen, mert akár azonnal haza is vághatod a teljes telefont!
2013. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pirosan villogott a ledje? iPhone-nak? :D gyanus ez nekem. de amúgy mondj le róla. attól, hogy nem érte a nap, még lehetett meleg a törülköző alatt, tehát azon felül, hogy nedvesség is került bele, valószínű meg is főtt az egész. 50 fok felett nem igazán marad működőképes egy teló sem. márpedig én el tudom képzelni, hogyha 2 órán át ott volt, akkor volt annyi a törülköző alatt.
2013. júl. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!