Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemesebb megvenni?

Csaba572 kérdése:

Melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
Milyen telefont érdemesebb megvenni,Samsung Galaxy S3 vagy Samsung Galaxy S4 mini?És arra is kiváncsi lennek hogy szerintetek melyiknek lessz a jövőben is nagyobb ára...mert ha netán el akarnám adni akkor melyik telefonért kapnék többet?

2013. okt. 17. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Iphone 4S
2013. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Utálom az iphone-t!!!
2013. okt. 17. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Nexus 4
2013. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nexus 4-esből 16gb. de e kettő közül az S3 sokkal jobb !
2013. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen utánna jártam...a nexus 4 ténleg jó telefon de nekem inkább ez a kettő (s4 mini,s3) szimpatizál.és ezek közül melyiket lenne érdemesebb megvenni...a nexus mondjuk csak azért nem tetszik mert a menüje egy alap 4.2-es android menüje és nincs rajta semmi interface (mint pl a samsungokon a touch wiz)...és poont ezért szeretnék most samsungot venni mert nekem tetszik a touchwiz kinézete a sima android 4.2 kinézete meg nem tetszik...
2013. okt. 22. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!