Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt miért csinálja? Van egy...

Szerver00 kérdése:

Ezt miért csinálja? Van egy Gigabyte b75d3v alaplapom, + egy Samsung 830 64Gb-os SATA3 SSD-t amin Win7 Ultimate Eredeti rendszer Fut. Rákötök egy Másik Winchestert, és vissza kapcsolom a gépet, valamiért meghülyül az SSd, és kiír egy hibaüzenetet.

Figyelt kérdés
És újra rakom a Rendszert. Kihúzom a winchestert rendszer telepités után, és Rákötök egy másik winchestert az alaplapra, és megint elveszik a Win. Miért? , Frissítettem Biost is, meg ssd-n is firmware-t is, de semmi ugyan ezt csinálja.
2013. szept. 20. 21:02
 1/4 MaXXeGee ***** válasza:
Úgy telepítsd, hogy csak az SSD van csatlakoztatva! Ha kész a telepítés, utána dugdoshatsz rá további vinyókat.
2013. szept. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
úgy is próbáltam,hogy csak az SSd volt rajta,de ha rádugok valami más winyót,akkor a rendszerem azonnal össze esik.... nem tudom hogy miért,pedig a sata kábeléhez,meg semmihez nem nyúlok ! :( nem tudom elképzelni hogy mi lehet a gond ...
2013. szept. 20. 21:09
 3/4 MaXXeGee ***** válasza:

Ez így egy érdekes történet.

Ha csatlakoztatsz másik merevlemezt, a biosban be tudod állítani, melyik legyen az elsődleges boot eszköz, nem lehet, hogy itt keveredik meg valami, és nem onnan próbál indulni, ahonnan te szeretnéd ?

2013. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam azt is ,hogy F11-el az ssd-t választom ki,hogy az induljoelőbb,de akkor sem megy,hibaüzenetet ír ki.. Megpróbáltam úgy is ,hogy Alapból ssd-ről bootoljon a Rendszer,de akkor is ugyan ez a dolog.. nem tudni mi lehet a gond...Szervizben sem tudták... Videókártya nem lehet probléma,egy Ati Hd7770-es videókártyát vettem hozzá,és egy I5-ös Processzorralellátvan a gép.Ezért nem értem miért esik össze egy winchester rádugásakor a Rendszer,és ezt azóta csinálja amióta megpróbáltam egy 1 Tb-os Winyót rádugni,,Mind a 6 Sata csatlakozót megpróbáltam,de semmi..
2013. szept. 20. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!