Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előre kell utalni vagy mikor...

Előre kell utalni vagy mikor házhoz hozzák akkor?

Figyelt kérdés
[link] Ilyen tokot szeretnék rendelni, anyukám szerint előre kell utalni meg átverés az egész. Igaz ez??Utánvéttel kell fizetni, vagy előreutalással??

2013. okt. 20. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
nem átverés, de igen, előre kell fizetni. aztán 2-3 hét és megérkezik.
2013. okt. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És nem lehet valahogy megoldani, hogy utánvéttel kérem?
2013. okt. 20. 18:45
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta vásárolok az ebayről rendszeresen, szinte mindent ott veszek, mindig előre kell utalni és soha nem volt még olyan, hogy ne érkezett volna meg. Az ebayen nagyon megbízható eladók vannak. Akivel bármi probléma lenne, azt nagyon hamar kiszűrik. Nyugodtan fizessétek ki előre, nem lesz semmi probléma! (Egyébként amúgy sem lehet utánvéttel megoldani)
2013. okt. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Előre kell utalni, mivel külföldről jön, de az ebay ilyen szempontból a legmegbízhatóbb oldal. Az eladók nagyon korrektek, ott nincsenek átverések. Nagyon sokmindent vettem már ott, onnan veszek ruhát, ékszert, telefont stb. és soha nem volt még, hogy ne érkezett volna meg. De ha még is előfordulna ilyesmi, akkor azt meg tudjátok írni az ügyfélszolgálatnak és visszakapjátok a pénzetek. De úgysem lesz probléma.
2013. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak előre meg nem szeretek utalni semmit sem, és nem is szeretnék még egy darabig :) [link] Ilyen tokot nem tudtok magyarországon belül?:)
2013. okt. 20. 18:59
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
így van, nekem 1x keveredett el, de vissza is kaptam a pénzt.
2013. okt. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak az a bajom, hogy nem szeretnék előre utalni :(
2013. okt. 20. 19:05
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem tudsz ott vásárolni!Nekem 20-1x nem jött meg a termék de a pénzt természetesen visszautalták a pénzt!
2013. okt. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nincs utánvét. Mi nem érthető ezen? Nincs, nem volt, nem lehet esetleg sem, és kivételesen sem. Nem kötelező ott vásárolni. Megvehetetd utánvéttel bármelyik itthoni webáruházban sokkal drágábban + postaköltség.

Tehát vagy paypal-el fizetsz, vagy sehogy (western union, meg hasonló nem játszik, mert nagyon drága), ennyire egyszerű.

2013. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Képzeld, hogy megértettem, hogy nincs utánvét!! Csak mivel az országban SEHOL sincs, ezért reménykedtem!!
2013. nov. 3. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!