Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előre kell utalni vagy mikor...

Előre kell utalni vagy mikor házhoz hozzák akkor?

Figyelt kérdés
[link] Ilyen tokot szeretnék rendelni, anyukám szerint előre kell utalni meg átverés az egész. Igaz ez??Utánvéttel kell fizetni, vagy előreutalással??

2013. okt. 20. 18:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez nem magyar adok-veszek weblapok díszpéldánya, hogy üres dobozt kapj amikor sok pénzt fizettél előre. Amit kiválasztasz, megkapod, 1 hónap múlva a dolgok 99%-ában, ha nem teljesül a 99%, akkor is az egy százalékban le kell levelezni a dolgokat és sosem jöhetsz ki rosszul belőle.. de látom, egyáltalán, gőzöd sincs az egészhez - angolul van minden - kicsit érteni kell , hogy mit írnak és akkor elolvasod az üzletszabályzatot és megérted a dolgokat. Másrészt, amit ebayen meg tudsz kapni 20 Ft-ért licitben (iphone tokot vettem ennyiért, 1 hónap és itt volt), azt a westendben 6000 fért láttam, kézbe is vettem, ugyanaz volt, az ismerőseimmel voltam, ők annyira röhögtek hogy meg sem tudtak szólalni és előttem is rengetegen vásároltak ilyen öszegekért - na ez az, amit lehúzásnak hívok, de valamiből nekik is ki kell jönni, amíg vannak ilyen emberek mint te. Bocs a néha sértő kifejezésért, de ha ennyi komment ellenére ehhez a butasághoz ragaszkodsz, akkor tényleg igaz amit én is mondtam :)
2013. nov. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szabadon választhatsz, kell vagy nem kell a vásárlási feltételek szerint. Döntsd el, és fejezd be a rinyálást. Magyarországon szerintem tízezres nagyságrendű a rendszeres ebay vásárlók száma, akik már fejenként akár száz körüli vásárláson is túlvannak. Meg vannak elégedve, és nem volt gondjuk az előre fizetéssel.
2013. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Reménykedtél??? De miben reménykedtél? Hogy megveheted az országban ötször annyiért?
2013. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az eladónak több, mint 10ezer értékeléséből 98,1% pozitív, összesen 45 negatív van, de azok között is van olyan, hogy sokára érkezett meg (ez a posta hibája).

Ha nem érkezne meg, a paypal visszafizeti a pénzed, az eladónak sem érdeke negatívokat gyűjteni, nem a Te 1000 Forintos tételed miatt akar kitolni magával, hogy aztán a negatív értékelés miatt ne rendeljenek tőle.

2013. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!