Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most cserélték ki garanciába...

Most cserélték ki garanciába az iPhone 5-öm. Ilyenkor újraindul a garancia vagy nem?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A garancia a vásárlás időpontjától érvényes. Akkor hosszabbodik ha vásárolsz plusz garanciaidőt, egyébként nem.
2013. okt. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem nem megy tovabb
2013. okt. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
en lumia 610 el szivtam meg
2013. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Törvény szerint újra kell indulnia, ha fődarabot cseréltek. Tekintve, hogy ez telefon esetén az alaplapja, és ezt cserélték a készülékkel együtt, újra kéne, hogy induljon.
2013. okt. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen új telefont kaptam mert,mondta a nő hogy meg kell hogy rendelje.
2013. okt. 23. 16:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek csak a szája jár hogy szerintem így-úgy, de konkrétumot senki se tud.

Talán ha bármelyik venné a fáradtságot és utánaolvasna, kiderülne hogy a fődarab cserés javításra nincs előírt garanciaidő, így ha 3 napot vállal a forgalmazó vagy gyártó akkor annyi.

A komplett cserére pedig egyáltalán nincs előírva hogy garit kellene miatta hosszabbítani vagy újraindítani, tehát gyakorlatilag ilyen nincs, kivéve ha a forgalmazó vagy gyártó ezt önként vállalja.

Tehát el kell olvasni a gari papírt, az abban leírtak a mérvadóak.

Az hogy új készüléked lett, az a gyártó vagy forgalmazó jóindulatán múlott.

De ha bárki pl ugyanazon a napon előtted vagy utánad vett ugyanolyat és egyszerre romlott el, de neki nem cserélik, akkor nem szólhat egy szót se hogy neked miért cserélték.

2013. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
általában az iPhone-okra apple világgarancia is van, ami az aktiválás időpontján indul. Az, hogy a szolgáltató garanciája újraindult-e, más kérdés.
2013. okt. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha hivatalosan cserelik,akkor ujraindul a garancia igen. Es a ketkedok kedveert : kamerahiba miatt juliusban vadonat uj i5-ot kaptam a vodanal , egy ev garanciaval
2013. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia! Elronlott az iPhone 5 keszuleken vagyis meghivasodott sajnos. Te hol csereltetted ki vagy mi ennek a menete? Valaszodat privatban is irhatod! Koszonom!
2013. nov. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miskolcra bevittem a voda ügyfélszolgálati irodába,felvették javitásra, tovább küldték a bp-i központba ,onnan vissza az ujat és hívtak amikor mehettem érte . Az egész 4-5 napig tartott ,adtak egy nyomonkövetési számot,amivel a voda lapján lehetett megnézni,hogy éppen hol van a telefon .


Garancialevél kellett hozzá.

2013. nov. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!