Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mi lesz a vege...

Szerintetek mi lesz a vege ennek az IPhone ios 7 hisztinek?

Figyelt kérdés
Mar perelik az Applet az ios 7 miatt hogy nem szeretik , de mar a tvbe is azt hallani tobb samsungot adtak el mint IPhonet . Enis IPhone 5 tulajdonos vagyok mindegyik megvolt mar de ezzel az ios 7-el kiabrandultam belolle es fontolgatom a galaxy s4et ezt mind azert kerdezem hogy szerintetek vissza lehet majd rakni az ios 6ot vagy jobb dontes lenne egy s4 ? Nem kerek olyan valaszokat hogy igy ugy sz@r az IPhone csak mert feltekenyek 1es emberek es nem tehetik meg hogy vegyenek en itt arra vagyok kivancsi aki csalodott az ios7be szerintuk erdemes meg varni vagy mar esetleg mas is lecserelte stb...
2013. okt. 23. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:

vagy az lesz hogy javítani fogjak és ha az nem rövid időn belül történik akkor megcsinálják hogy visszalehessen állni az ios 6-ra.

egyébként én egyik tulajdonosa sem vagyok a fent említett telefonok közül, de én az s4 mellett vagyok.

2013. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem az az egészben a legbosszantóbb, hogy mitől ocsmány? mert más azt mondta? én béták óta használom, már teljesen megszoktam, és semmi bajom nincs vele. inkább szőrszálhasogatás ez a "jajj hogy néznek ki ezek az ikonok..." siránkozások...az ilyen hangemberek meg mennek bíróságra emiatt...csodálom, hogy azért nem perelte még be idáig senki az Apple-t, mert drágán adják a termékeiket. Én nem cserélném le a telefonomat azért egy full más op.rendszerre, mert csúnyák az ikonok...
2013. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Aki az iPhone-ra vág fel, az nem féltékeny, hanem hülye! Te tényleg azt hiszed, hogy irigyellek, amiért olyan agyalágyult voltál, hogy irgalmatlan pénzt kiadtál egy szar zsebszámolóért? Tényleg? Hát tévedsz, fiacskám. Volt S2-m, tudott mindent, majdhogynem le is sz***pott. Csak telefonálni nem jó. Túl sok áramot zabál. Márpedig ha sokat beszélsz, ez bizony igencsak kritikus, hogy még csak 11 óra és már nincs telefonod. Úgyhogy ment a levesbe, vettem egy 7110i Nokiát. Az ilyen tapizós szarokat meg meghagyom a magadfajtának.


Az egész flesh-t azért kapod, mert - "hogy igy ugy sz@r az IPhone csak mert feltekenyek 1es emberek es nem tehetik meg hogy vegyenek "


Tudod, kisfiam, neked azonnal venned kell egy iHelyesírás-t. Mert rád fér. Bunkó.

2013. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amerikában mindenért perelnek, nem hiszem, hogy lesz ennek bármi foganatja is. Téged mi zavar a legjobban, hogy váltáson gondolkozol?

Szerintem iOS-re ráfért a vérfrissítés, bár ikonkészlet valóban nem a legszebb (főleg színekkel nem vagyok kibékülve), de ezt leszámítva szerintem alapjában véve jó az irány.

2013. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tolem sertegethetsz telon rosszabb irni lehetek bunko sok ember beismeri hogy felteken ezert mondtam de ha ilyen tirpak vagy sz*ptasd le magad az s2el :) egyebkent normalis valaszoloknak azert nem tetszik mert eddig egy tenyleg szepen kidolgozott op rendszer volt az ablak animaciok is nagyon bejottek most meg egy jatektelrfonra hasonlit leginkabb a billentyuzet is teljesen jol nezett ki most meg ilyen kinezetet rajzolok egy papirra sokkal jobban vannak mar egy androidos telefonon kidolgozva az ikonok leginkabb samsungnal jon be a teljes undor ott jott ki hogy minden feher semmi szep nincs ebbe es szerintrm mindenki ugy valaszt telefon hogy szivesen hasznalja tetszen neki es jol hasznalhato legyen de hat ez ? Akkumulator is hogy nez ki a tereroket golyok jelzik ? Nevetseges ... Kir a telefon ? Enyim vagy az apple gyartotta sajat maganak hogy mindenkinek a telefonjarol ok dontsenek androidos telora felrakhatok akarmilyen regi szoftvert itt meg semmi nem lehet
2013. okt. 23. 22:34
 6/9 anonim ***** válasza:
egyébként megvan az oka a downgrade tiltásának, ez pedig a jailbreak és az ezzel elérhető jogok. ha lehetne, akkor senki nem venne független iPhone-t, hanem vennének egy hálózatfüggőt, amit aztán szoftveresen függetlenítenek, és tízezreket spórolnak. meg ha valami feltörhető, nyilván nem biztonságos. ugyanezért van az is, hogyha felraksz a gépedre egy windows xp-t, sok olyan dolog bejuthat akár vírusírtón keresztül is, aztán szopás van. szóval én erre következtetve valószínűleg sosem lesz engedélyezhető a downgrade.
2013. okt. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
őszintén szerinted csak mert nem engedik hogy vissza töltsek attól nem lesz jb a telora ? folyamatosan jönnek ki én a 3gs.emet csináltam meg így de csak mert amerikába vettük amikor kint voltunk és AT&T függő volt tehát ezzel semmi jót nem érnek el maximum pár hónapig ;)
2013. okt. 23. 23:22
 8/9 anonim ***** válasza:
A 3gs-t lehet downgrade-elni hivatalosan is 4.1-re es az AT&T szolgaltatonal ingyenes a vegleges fuggetlenites (ill. emberkek minimailis ugyintezesi dijat kernek,ha nincs usa mobilszamod) - szoval ez pont rossz pelda volt .
2013. okt. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 schumilex55 ***** válasza:

Az emberek azért sírnak az ios7 miatt mert a parallax effekt miatt olyan érzésük van mintha buszozás közben olvasnának (a szemed gy érzi mintha mozognál a füled meg úgy hogy nem).

[link]

[link]

De azért a kiértékeléses teszteken inkább jót mondanak az os -ről.

(Csak gondoltam megemlítem annak ellenére hogy a kérdésre nem tudok választ adni).

2013. okt. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!