Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U-val néhány...

Sony Xperia U-val néhány gondom akadt?

Figyelt kérdés

1. Böngészőből az URL-t/Linket nem tudom kimásolni, mert ő azt gondolja, hogy én ott valamit kiakarok javítani, ezért amikor hosszan nyomom nem azt hozza fel, hogy másolás, kivágás stb. hanem berak a betűk közé.

2. Amikor telefonálok, ugye elsötétül a képernyő, hogy az ott ne világítsa fölöslegesen a fülem, de amikor elveszem a fülemtől (régebbi telefonomnál az volt ilyenkor, hogy kivilágosodik, hogy le tudjam rakni a hívást) ugyanúgy sötét marad, és akárhogy nyomogatom a bekapcsoló gombot, vagy a vissza gombot, home gombot vagy a menü gombot semmit se csinál.

Szóval ez a kettő dolog lenne...

Aki tudja ezekre a dolgokra a megoldásokat azok írjanak választ!

Előre is köszönöm! :)



2013. okt. 24. 19:39
 1/2 anonim válasza:
Ezt a G-szenzornak kéne megoldani ami érzékeli azt högyha te függölegesen vagy merőlegesen tartod próbáld beállítani a G-szenzort (ha lehet) ha nem akkor nem tudom mi a baj talán gyári hiba.
2013. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

az 1.-re nem tudsz semmi megoldást? :/

2013. okt. 26. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!