Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiúval, akivel jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiúval, akivel jól alakultak a dolgaim, de az utóbbi 2 hétben minden rosszul alakult. Mit tegyek? Igazából azt sem tudom, komolyan gondolta-e.

Figyelt kérdés

Január végén megismertem egy fiút, nagyon sokat beszélgettünk, nagyon jó barátok lettünk. Kölcsönösen próbáltunk segíteni a másiknak, ha kellett, meghallgattuk a másikat. Egyszer lehívott magához filmezni, én azt gondoltam, hogy csak egy baráti filmezés lesz. Hát nem az lett. :)


Nagyon jól éreztem vele magam, és ő is jól érezte magát. Mondta utána, hogy nagyon jó volt, és szeretne még ilyet (mármint filmezést, nem feküdtem le vele!). Úgy éreztem sínen vagyunk, a barátaival is elhívott pár nappal később, akkor is jó volt a hangulat, minden jó volt.


A probléma az, hogy egyikünk élete sem könnyű, sőt. Ő dolgozik, otthon ő csinál minden férfimunkát, mivel ő a férfi a házban, mellette tanul és most ugye vizsgaidőszak van. A munkahelyén ráadásul sokszor vannak zűrök, többször zsarolták már, próbálták kihasználni. Más munkát nem talált még, a pénz meg kell, így nem tud onnan eljönni.

Én most érettségizek, mellette tanulok vezetni, a nagypapámat ápolom, segítek neki, mert beteg, itthon próbálok besegíteni a háztartásba, amennyire csak tudok, mert a szüleim is rengeteg dolgoznak.


Kb. 2 hete teljesen elhanyagol a fiú. Igazából megértem a helyzetét, és nem hisztizek, nem ordítok, pedig szívem szerint ezt tenném. Nekem fáj, hogy ennyire nem foglalkozik velem. Valószínűleg az is közrejátszik, hogy hiába van sok dolgom pl. takarítás, mosás, főzés közben tud gondolkodni az ember, és állandóan kattog az agyam.

Én írtam neki párszor, de olyan közömbösnek tűnt, hogy inkább nem erőltettem a dolgot.



Tényleg az a baj, hogy nem tudom, mi van. Amiket a filmezés után mondott, azok alapján nem velem van a baja. Hiszen már becézgetett, írta, hogy hiányzom neki, gondol rám sokat meg személyes dolgokat is, amiből azt éreztem, fontos vagyok neki. Viszont félek, hogy mégsem így van.


Nem tudom, mit tegyek. Most már 2 hete nem igazán beszélünk és nem tudom, hogy mi van. Ráadásul azt írta egyszer,hogyha túl lesz a vizsgákon akkor felszabadulhat. De hát június végéig ez így nekem nem lesz jó.

Próbálok türelmes, nyugodt lenni, de nagyon nehéz!

Nem akarom rázúdítani ezt most sem, mert kedden fontos vizsgája lesz, meg nekem is lesz jövőhéten érettségim még.



Szerintetek mit tegyek? Várjak tovább, vagy mi legyen? Félek, hogy csak játszik velem..


2013. máj. 17. 17:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként meg annyira furcsa a helyzet. A barátaitól tudom, hogy nem a kalandok híve, sőt, neki az a fontos, hogy hosszútávon legyen boldog valakivel és nem is a szexre hajt. Ez utóbbit mondjuk a filmezés is alátámasztja, akkor sem nyomult, nem erőltetett semmit. Ez megint kissé megnyugtató lehetne, én mégsem tudok megnyugodni. Félek, bizonytalan vagyok. :(
2013. máj. 17. 17:21
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy szuper új kategória, ismerkedés a neve.


Ez a kérdés pont oda való.

2013. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, ezt nem láttam, ritkán vagyok ezen az oldalon. Esetleg vélemény a helyzetemről?
2013. máj. 17. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!