Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom volt élettársa felajánlo...

Párom volt élettársa felajánlotta, ha megszületik a gyerekünk akkor segít a gondozásban. Szerintetek komolyan gondolta?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen hagyta el a párom, akkor még én minden voltam csak jó nem. Nem tudom nincs e valami hátsó szándéka. Mit tegyek?
2013. okt. 13. 10:26
1 2 3 4
 1/37 Salx Narval ***** válasza:
100%
Köszönd meg szépen és utasítsd el udvariasan.
2013. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
En nem kérnek a segitsegebol, megoldanám egyedül a párommal.
2013. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos,de köszönd meg,hogy majd szólsz. legfeljebb nem lesz szükséged segítségre.
2013. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Sajnos más segítségem nem lesz. Vajon miért ajánlotta fel a segítségét?
2013. okt. 13. 10:39
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Kizártnak tartok hogy ne legyen hátsó szándéka. Ez egy puskaporos hordó. Bárki más segít jobban jársz. Kicsi a nyeremény s óriási a kockázat hogy megmérgezi nem csak a pároddal a gyerekeddel való kapcsolatot is.
2013. okt. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem jó indulatból ajánlotta fel. De elfogadni is nem kicsit lenne pofátlanság ilyen segítséget az extől .
2013. okt. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim válasza:
100%

Kedves kerdezo!

Ne haragudj de azt megkerdezhetem, hogy miert kerdes ez? marmint az,hogy egy no akivel a ferjed egyutt elt,az vigyazzon majd a gyerekedre.

Akar milyen jo a kapcsolat vele, te nem felnel,hogy bekavar,vagy ki tudja mit fog csinalni.

Szerintem azert VOLT elettars valaki,hogy az maradjon is ugy. Ezt ugy ertem,hogy semmi koze nincs mostmar a parodhoz es a csaladjahoz sem.

2013. okt. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Nekem az első babám lesz és nincs gyakorlatom, párom pedig nem az a lelkes apuka tipus. Mondjuk nem is szeretném, ha a gyerek körül foglalatoskodna mivel én leszek az anyja.
2013. okt. 13. 10:46
 9/37 anonim ***** válasza:
83%

Nem jól állsz hozzá. A férfi kirekesztése az első lépés a válás felé vezető útra. Főleg, ha megjön a kedve a babázáshoz, de te nem adod át, mert "te vagy az anyja". Ő meg az apja értsd meg!


Illetve vannak olyan emberek akiknek nincs segítségük, mégis megoldják. De ha esetleg nem zárnád ki a gyereked saját apját már jóelőre, akkor nem kellene azon járjon a fejed elfogadd-e ezt a nyilvánvalóan hátsószándéktól vezérelt ajánlatot.


Kérdés. Inkább a párod volt nőjére bíznád a gyereked mint a párodra? Gyászos jövőképet látok.

2013. okt. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
28%

szia,nem tudom hany éves vagy,de egy nő maganak szüli a gyereket.

nekem eszem agaban se lenne h az exet beengedjem akar a hazba is.

2013. okt. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!