Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemesebb venni?

Melyiket érdemesebb venni?

Figyelt kérdés

LG Nexus 4 / Sony Xperia Z?

A Sony miért drágább 30 ezer Forinttal? Elvileg ugyanaz a hardver van bennük.



2013. okt. 25. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert a sonynal a markat is meg kell fizetned.

A nexus 4 jobb szerintem, mert a google sajat telefonja esezert az android frissitesei elobb erkeznek ki ra.

Az LG jo megbizhato gyarto, ha szt veszed biztos hogy garancia elott nem fog tonkre menni.

2013. okt. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Z. Mert vízálló és porálló. Szebb kilójelző. Bravia Engine 2. 13 megapixeles kamera 1920*1080P-vel. És a Sony minőségért!
2013. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is Sony párti vagyok, tudom is, hogy jó gép a Sony, nem kicsit. De ettől függetlenül nem vagyok elvakult fan, ezért fel is merült bennem a kérdés, mert az LG is van legalább olyan jó. Ráadásul a Sonynak elég gyenge a kijelzője, a hatalmas felbontás és ppi érték ellenére is. Az IP57-es minősítés számomra 100%-osan haszontalan.
2013. okt. 26. 15:54
 4/8 anonim ***** válasza:
A SONY-nak szebb a kijelzője!! Újabb darab,üveg hátlap,MINŐSÉG!
2013. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaj na, nehogy már kitaláljátok h a TFT jobb mint a True HD IPS Plus.

Még a felbontás ellenére is, sok visszajelzés szerint még így is fakó.

És azért drágább mert:

Bővíthető, jobb kamera, LTE támogatottság, strapa mobil, full hd-s kijelző ez volt az első, és mert sony.

De sztem nem ér 30e-el többet, főleg h a nexus is van olyan jó és tovább lesz támogatva, gyorsabb, kisebb (ami nekem előny, a Z baromi nagy), és totál megéri.

Ha neked azok a plusz funkciók amik a z-ben vannak (és a nexusban nincs) meg3érnek neked plusz 30e-et akkor megéri külömben nexus 4-el jobban jársz.

2013. okt. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Sonynak RETINáJA VAN!
2013. okt. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat REALITY VAN!
2013. okt. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az "csak" szoftveres "tuning". A kijelző, mint hardver ettől nem változik!
2013. okt. 30. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!