Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S 4 hátrányok?...

Samsung galaxy S 4 hátrányok? A legapróbb is jöhet!

Figyelt kérdés

2013. okt. 26. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
műanyagból van :/
2013. okt. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Ha sokat hasznàlod akkor nagyon àtmelegedik
2013. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az hogy átmelegedik, mit okoz?
2013. okt. 26. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Az átmelegedés szerintem abszolút nem probléma, ez minden okostelefonnál így van!

Nekem nincs ilyen telefonom, de itt elolvashatod a tulajdonosok véleményét:


[link]

2013. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Én tulajdonosa vagyok egynek.Hátrányokat nem nagyon tudok mondani,talán az hogy az üzemidő lehetne jobb.De amúgy csak pozitívumokat tudok mondani.Nagyon gyors,nem fagy,nem laggol,mindent azonnal csinál,minden elfut rajta.Laptopomat teljesen kiváltotta már csak egy pár dolgot csinálok rajta amit telefonnal nem lehet.Nagyon megéri az árát.
2013. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legnagyobb hátránya, hogy k********* drága, és ha ellopják, az állati nagy szívás.

Másik hátrány, hogy 10 év múlva, már röhögni fogunk azon, hogy ekkoriban milyen béna telefonok voltak.


Többet nem tudok mondani, mert tényleg nagyon jó telefon.

2013. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!