Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire biztonságos "felhúzni...

Mennyire biztonságos "felhúzni" a processzort?

Figyelt kérdés

Alcatel OT995 öm van. Van rajta ICSH1N1 v5.8a ROM rajta. Eredetileg lehet húzni. Csak 112Mhz-t húznék processzorán. Biztonságos???

U.i.: Azért húznám, mert nagyon lassú. Gangstar Vegas, Asphalt 8 nem megy rajta. Ok. Gyenge hozzá. De pl.: Real Racing 3 az EREDeTI ROMon ment!! Most megkidob mindig. Pedigaz Android szerint csak a launcher meg a.billentyűzet fvan a futó aokalmazások között. (launcher=trebuchet)

köszi előre a hasznos válaszokat !



2013. okt. 27. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az alap 1400-hoz képest a 112MHz 8%. Ez kb annyit jelentene, hogy ami most 12fps-sel megy, az 13-mal fog. Tehát gyakorlatilag semmit sem jelent, csak plusz melegedést. Ami nem indul el, az a +sebességtől sem fog elindulni. Nem gyári ROM-ok meg tartalmaznak hibákat, amik miatt néhány dolog nem indul. Jelen esetben épp ezek a játékok lehetnek azok.
2013. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy ilyen apró rántás szinte semmit sem segítene. Főleg kompatibilitás szempontjából.

Inkább ezt ajánlom: [link]

Ha így teszel fel egy nem kompatibilis alkalmazást, akkor lehet, hogy jól is fut (a tabletem volt így az élő háttérképekkel).

2013. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.

Vagy ha nem akarsz a Chrome-ba telepítgetni:

[link]

2013. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
vagy megpróbáljam az ICS H1N1 v5.6a Gamer Edition-t??
2013. okt. 27. 14:53
 5/8 A kérdező kommentje:
am. 2/3 nem az apkval van baj, hanem a játék lassúságával. Pl.: gangstar vegas&asphalt8 is megvolt, menüje bejött és.kidobott.
2013. okt. 27. 15:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a baj a gyári rommal? Rosszul van optimizálva?
2013. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lassú, fagy már 4 hónapja h1n1 5.8a van rajta.
2013. okt. 28. 18:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor megpróbálhatod a Gamer Edition-t, nem tudom, mivel lesz jobb, de biztos van benne valami okosítás (vagy butítás). Ha ez sem segít, akkor szerintem nem tudsz mit tenni. A romnak amit most használsz, nincs frissebb verziója?
2013. okt. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!