Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 3 vagy...

Samsung Galaxy Ace 3 vagy Nokia Lumia 520?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék venni, de nem tudom melyiket válasszam. Andorid vagy Windows a jobb? Melyik éri meg jobban?
2013. okt. 28. 09:44
 1/9 anonim válasza:

Nekem egyértelműen a Windows Phone jött be jobban. Volt már Androidos telefonom is, most Windows Phone van, és a mostani százszorta jobb, mint az előzőek voltak.

Viszont Nokia Lumia 520-at nem vennék, akkor inkább 620, ha az olcsóbb kategóriát nézzük! :)

Természetesen te tudod, hogy mennyit szánsz rá :) Ha ezt esetleg leírod, tudok segíteni, hogy a Windows Phone telefonok közül melyiket ajánlanám :)

Üdv: FH

2013. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
samsung galaxy ace 3 sokkal többet tud mint a nokia lumia 520 de árban is drágább
2013. okt. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

A Nokia Lumia 520 a Windows Phone telefonok között elég gyenge, illetve sok probléma van vele.

FH

2013. okt. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a droid választod, ne vegyél ace 3-at, se más samsngot mert ebben az árban gyengék és rossz minőségűek. Samsungból csak csúcskészüléket szabad venni; az ace 3 helyett xperia l-t ajánlom. Ha windows, akkor a lumia 620.
2013. okt. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 520. Az ismeretségi körömben, és ahogy nézegetem a fórumokat, nem nagyon panaszkodik rá senki, amit tud, azt rendesen tudja... ha pedig panasz van, akkor olyan dologra van, amit egy felsőbb számozású Lumia tud: pl. felróják az 520 hibájának, hogy nincs előlapi kamerája és vakuja, miközben ez egyáltalán nem hiba, hanem "ennyi pénzért ennyi jár", és különben is, a 620 mindezt tudja...
2013. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
520
2013. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és a galaxy s3 miniről mi a véleményetek?
2013. nov. 3. 22:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy nagy kalap túlárazott szar. Xperia L olcsóbb és sokkal jobb.
2013. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! ugy döntöttem, hogy sony lesz:)
2013. nov. 16. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!