Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közül az okostelefonok...

Ezek közül az okostelefonok közül melyik érdemes választanom?

Figyelt kérdés

Olcsó okostelefont keresek, pont ennyim lenne rá, ezt az 5 félét találtam. Fő szempont a Wifi.

Melyik ezek közül az amelyik a legmegbízhatóbb, ti melyiket választanátok?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2013. okt. 28. 11:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Most nézem hogy az utolsót már nem is forgalmazzák, akkor azt ne számítsátok bele:)
2013. okt. 28. 11:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül az y210 a legjobb, de ha 25000 a keret akkor jobb ha nem veszel okostelefont főleg androidost mert csak a baj lesz vele, de abból jó sok. Esetleg próbálj meg keresni egy használt y300-at.
2013. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezek közül egyiket se. huawei ascend y300 és nokia lumia 520 alá ne menj.
2013. okt. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat? Utolsó, miért, mi a baj ezekkel a telefonokkal?
2013. okt. 28. 15:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az első vagyok, de a kérdésedre én is tudom a választ. Az a baj az olcsó telefonokkal, hogy mivel hasznot akarnak belőle, egy készülékbe csak alig tudnak pár ezer forintot fektetni a gyártók, és abból csak fos, megbízhatatlan szarokat lehet összerakni, amikkel csak a baj van, gagyi anyagból vannak igénytelenül összeszerelve, kb hetente járhatsz velük szervizbe, és akkor még szerencsés vagy. Ja és mivel ezeket a 15000 forintos cuccokat általában noname cégek ontják magukból, ezért sokszor se garancia, se normális szerviz sincs. Csak a szívás van az ilyenekkel. Ezt olvasd el, tanulságos: [link]
2013. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!