Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia miért erőlteti ennyire...

A Nokia miért erőlteti ennyire a Windows Phone rendszert?

Figyelt kérdés

Elvégre az nem lehet az ő védjegye, mint például az Applenak az iOS. És a jövője is homályosabb, mint az Androidé, nem?

Minden véleményre kíváncsi vagyok!



2013. okt. 29. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2013. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem erőlteti hanem szerződést kötött az MS-sel, hogy azt kell használnia 2016-ig. Közben meg szépen beszivárogtak az MS "ügynökei" a Nokiához és úgy néz ki, hogy felvásárolják őket.

Bár legutóbb olyat is olvastam, hogy nem tudtak még megegyezni.

2013. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha engem kérdezel: egyrészt a WP8 egy remek OS, nagyon szeretem a 920-as Lumiámat.

Másrészt a MS valahogy benyomta ezt az Elop fickót a Nokia élére, aki erőltette a WP-t, gyakorlatilag nullára levitte a cég értékét azzal, hogy szétverte az egész céget, ugyanakkor mostanra van pár ütőképes mobiljuk. A microsoft most megveszi, Elop visszakerül a Microsofthoz: küldetés teljesítve. Szerintem az évszázad trójai falova, csak kicsit átlátszó volt az elejétől.

2013. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2013. okt. 29. 12:40
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

A Microsoft megvette a Nokia mobilgyártó részlegét 5,4 milliárd euró értékben, így Nokia okostelefon csak WP-vel fog jönni! Ráadásul a Nokia mint név hamarosan kikopik a piacról, mert már nem fognak Nokia névvel ellátott telefonokat gyártani a Lumia sorozatból! És ha minden igaz az egyik bázisa a komáromi gyár lenne itt Európában, ha igazak a híresztelések!


Nekem semmi bajom a WP-vel, a 920-as Lumiám teszi a dolgát szépen, nem is vágyom se droidre, se iOS-re!!!


üdv.: egy nokiás :)

2013. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazából amióta bejött az országba az Android (vagyis inkább amióta elterjedt), azóta azt használom. Én eddig sose csalódtam benne, mindig szépen teljesített egy gagyi X8-on is. Szóval ne ma vásárlási szándék miatt kérdeztem. :)


Csak furcsa, hogy nem jogvédett (vagy hogy mondják a profik...) és mégse tekint el tőle a Nokia. De így már egészen világos, köszönöm mindenkinek.

2013. okt. 29. 12:46
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Rossz az időrend, nem azért nem árult androidos telókat mert wp-ben hitt. Az elején megmondta a Nokia, hogy nem fognak androidos telefont csinálni, mert akkor tucatgyártó válna belőlük, és könnyen lenyomnák. Helyette a Nokia megnézte mit tehet: IOS kizárva az Apple miatt, Simbian már nem kell senkinek, maradt a WP. Nem mondom, hogy nem a Microsoft faló(Elop) csinálta ezt, de meglehet magyarázni, és végül is logikus
2013. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tegnap vettem egy Nokia Lumia 620-at. Ez is rohadtul tetszik

, milyen jó lehet egy 920 vagy egy 1020? Egyébként iOS párti vagyok. Androidból inkább Samsung vagy Htc-t vennék.

Szerintem egyébként azért használja ezt a Nokia, mert a sz@r simbian alapú OS-ük nagyon rossz volt. Ez viszont remek. Nagyon sok jó fícsör van benne. Látok benne jövőt.

Szerintem szépen meg fog oszlani az iOS, android és WP felhasználók aránya.

2013. okt. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
52%
Szerintem teljesen jó ez a windows phone dolog. Ok hogy kevesebb app van rá, de aki kockulni akar az vegyen számítógépet(ami valszeg már úgyis van otthon...). Egyébként meg tapasztalatból mondom, hogy stabilabb és gyorsabb a windows mint az android, iphone-t nem ismerem személyesen, így arról inkább nem nyilatkozom. Ahogy már többiek mondták, gyakorlatilag a nokia már a windows-é, azon már nincs mit firtatnom :D Egyébként a nokia sehol sem fog eltűnni, dobálják azok még a telókat kifele, csak mondhatni "nem sietik el" XD
2013. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hidd el kedves utolsó, már nem sok van hátra, hogy NOKIA logó nem fog szerepelni a telefonokon!... :)
2013. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!