Iphone telenorral?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy kártyafüggetlen iphone 5-t, és arra lennék kíváncsi, hogy azt használhatom-e majd a telenoros kártyámmal.

2013. okt. 30. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kártyafüggetlen akkor mind a három szolgáltatóval tudod használni. Talán még a TESCO mobillal is... :D
2013. okt. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, csak a Telenor külön nem forgalmaz.
2013. okt. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csak nanoSIM-et kell szerezni, nem tudom, hogy így, hogy ők nem forgalmaznak ezt igénylő készüléket, külön tartanak-e.
2013. okt. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nandras84 válasza:
érdekes egyébként a kérdés mert több olyan hirdetést is láttam ahogy független iphone5öt árulnak ami telenorral nem működik. Sőt egy ismerősöm vett egyet függetlenül ujonnan és telenorral nagyon sokszor nincs térerő. Szervizben azt mondták neki hibátlan a telefon. Lehet valami turpisság van...
2013. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Telenornál alapból sokszor nincs térerő. Elég idegtépő... :D
2013. okt. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!