Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen a Windows Phone 8...

Milyen a Windows Phone 8 operációs rendszer okostelefonon? Mit érdemes róla tudni? Könnyű kezelni, frissíteni stb?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy telefont magamnak, amit szeretnék megvenni a spórolt pénzemből. Egyedül az operációs rendszer gondolkodtatott el. Windows Phone 8.


Vélemények, tapasztalatok róla?



2013. okt. 30. 16:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
51%
Csempe kinézetü szerintem a gyorsasággal nincs baj... nekem személy szerint a windows alapú telefonok nem annyira tetszenek alakra stb.. de ha gyors telefont akarsz akkor vedd meg bááár szerintem ezek olyan drágák hogy vele egy árba már veszel lassan egy Samsung Galaxy S3 at:))
2013. okt. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű kezelni, persze meg kell szokni mint mindent. Atomstabil, gyors, vannak frissítések. jó rendszer.
2013. okt. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tetszik a Samsung is, de nekem hatalmas csalódás volt a Samsung telefonban. Az egy dolog, hogy pikk-pakk egy éjszaka alatt tönkre megy a telefonom, de hogy a szervizbe se tudtak semmit mondani a telefonról.. Szóval nekem többet nem kell samsung.


Egyébként nokiát néztem, a lumia 520-at és nem olyan drága, bár ez nyilván relatív.

2013. okt. 30. 16:32
 4/12 szelena97 ***** válasza:
80%
Az 520-at megéri megvenni! Ha vennem kéne wp8-at akkor azt választanám, több ismerősömnek ilyenje van és teljesen megvannak vele elégedve. :)
2013. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű kezelni, egyszerű mint a faék
2013. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
A Lumia 520 egy nagyon jó telefon.
2013. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Ez így igaz. A Lumia 520 egy nagyon jó telefon, és tartani fogja magát egy jó ideig! :)
2013. okt. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon jó volt ezeket olvasni, kicsit megnyugodtam. Bár a gyártók nem pont erre mennek, én általában, ha telefont vásárolok, hosszú távra tervezek. Nem engedhetem meg magamnak, hogy fél évente, évente újat vegyek. A mostani telefonom decemberben lesz 4 éves és még most is működik, csak az aksi már elég gyenge benne, mert sokat használom. Egyébként most is nokiám van, és abszolút elégedett vagyok vele. :)
2013. okt. 31. 16:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Na sikerült megvásásrolni a telefont? Hogy tetszik?
2013. nov. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Egyenlőre nem vettem meg.

Bár nagyon tetszik és szeretném is, viszont jött egy nagyobb összegű kiadás hirtelen (szemüveget kellett csináltatnom), ami mellé már nem fért bele még egy új telefon is. Viszont úgy gondolom, fontosabb az egészségem, és hogy jól lássak. Most nézelődök, és bízom benne, hogy még karácsony előtti akciókban benne lesz esetleg, amikor olcsóbban hozzá tudnék jutni.

2013. nov. 16. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!